Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez ek7 09 cze 2014, 19:19
Jestem Hanna, mam 18 lat i to, że tutaj piszę jest moim pierwszym krokiem w kierunku przeciwnym do "sama sobie ze sobą poradzę". Uparcie powtarzałam to od dawna i niestety rezultat jest taki, że pogrążyłam się do takiego stopnia, że już momentami nie wiem jak żyć.
Oczekuję na wizytę u psychiatry, więc jednoznacznie napisać nie mogę co mi dolega, jednak mam objawy nerwicy lękowej, obsesyjnego perfekcjonizmu i nerwicy natręctw. Ostatnio coraz częściej pojawiające się ataki paniki skłoniły mnie do prób poszukiwania wsparcia.
Jeśli chodzi o mnie pod kątem innym niż zdrowie psychiczne to interesują się astronomią (bardzo pomocna pasja w walce z nerwicą - zmienia perspektywę).
ek7

Cześć

przez lucy1979 09 cze 2014, 19:21
Witaj na forum :D
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Cześć

przez Progressive 09 cze 2014, 21:06
witaj na forum :smile:

kiedy wybierasz się do psychiatry?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez ek7 09 cze 2014, 21:23
Progressive napisał(a):kiedy wybierasz się do psychiatry?

W tym miesiącu. Mam nadzieję, że akurat nie będę w stanie zaprzeczenia i pójdę tam bez prób wykręcenia się...
ek7

Cześć

przez Progressive 09 cze 2014, 21:25
Masz już umowiona wizyte? Ktos wie, ze się wybierasz, że nie radzisz sobie ze swoim problemem?

Cześć

przez sailorka 09 cze 2014, 21:43
ek7 napisał(a):(...) Jeśli chodzi o mnie pod kątem innym niż zdrowie psychiczne to interesują się astronomią (bardzo pomocna pasja w walce z nerwicą - zmienia perspektywę).

Dałabym Ci lajka za poczucie humoru, ale nie wiem, gdzie kliknąć. :D

Ja chodzę na psychoterapię i dalej uparcie twierdzę, że sama sobie poradzę, a terapeuta ma mi tylko coś tam podpowiedzieć czy doradzić.
Cześć, jestem czubkiem

Cześć

przez ek7 10 cze 2014, 16:57
Progressive napisał(a):Masz już umowiona wizyte? Ktos wie, ze się wybierasz, że nie radzisz sobie ze swoim problemem?

Idę ze znajomą osobą, nie wiem jak to będzie dokładnie wyglądało, czy tylko mnie zapiszą na wizyty, czy od razu porozmawiam.
Rodzina wie, że miałam ataki paniki, ale mój problem istnieje bardziej jako walka w mojej głowie, więc wolałabym opowiedzieć to komuś kto się na tym zna.
ek7

Cześć

przez thewaytolivelife 10 cze 2014, 18:16
Obsesyjny perfekcjonizm niestety i mnie męczy, okropność :( Powodzenia u psychoterapeuty.. Ja niedługo pierwszy raz idę do psychologa i bardzo się stresuję...

Sortuj wg