Pomoc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Pomoc

przez kingulec77 26 maja 2014, 21:58
Nie jestem tu nowa-troche juz czasu jestem na tym forum.Mam problem,niewiem co ze soba zrobic-choruje na nerwice lekowa,boje sie zostawac na noc w domu sama-i wlasnie jestem sama i niewiem co zrobic-nie wytrzymam chyba tego-nikt nie chce mi pomoc,nikt mnie nie rozumie...Co mam robic??

Pomoc

przez Łoś 26 maja 2014, 22:06
Czego się boisz?

Pomoc

przez Nathallie 26 maja 2014, 22:27
Jeśli mieszkasz w jakimś dużym mieście może przejdziesz się do centrum/miejsca gdzie jest dużo ludzi. Zarwij tę noc, pospaceruj sobie, usiądź w jakiejś ładnej kawiarni otwartej w nocy(jeśli taka jest)... Jakaś impreza może akurat jest (impreza; mam na mysli coś w rodzaju Nocy Muzeów z Warszawie)? Jakieś seansy nocne w kinie? Niedługo lato, więc jasno już się robi koło 4, dasz radę (:
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomoc

przez kingulec77 26 maja 2014, 22:55
ale nie moge wyjsc z domu-bo dziecko mam i spi

-- 26 maja 2014, 22:30 --

Boje sie ze cos mi sie stanie-wewnetrzny straszliwy lek,serce trzepocze-nogi z waty-strach przed zemdleniem lub czyms innym.

Pomoc

przez Nathallie 27 maja 2014, 00:46
Idź spać :D Nie no, nie wiem... Zresztą już za późno pewnie
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

Pomoc

przez kingulec77 27 maja 2014, 00:47
na co za pozno??

Pomoc

przez Zebrec 27 maja 2014, 00:53
To tylko lęk, nie martw się, nic Ci się nie stanie! Zajmij myśli czymś innym - napij się melisy, wyjdź na świeże powietrze, weź głęboki oddech i spróbuj usnąć.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Pomoc

przez Nathallie 27 maja 2014, 01:06
kingulec77 napisał(a):na co za pozno??

Napisałaś tego posta pare godzin temu, więc możliwe było, że już śpisz/wyłączyłaś komputer/whatever.

Może obejrzyj jakąś dobrą komedię? Ja tak zawsze robię po jakiś horrorach np. Są jeszcze tabletki uspakajające czy nasenne...

Chodzisz do psychiatry? Jeśli nie, to koniecznie pójdź, pewnie dałby Ci coś na lęki. Chociaz jak piszesz, że masz tę chorobę stwierdzoną, to dziwne gdybyś u psychiatry nie była.

Pomoc

przez kingulec77 27 maja 2014, 01:24
Chodze do lekarza-mam tabletki ale nasennych nie chce brac bo mam corke niepelnosprawna i musze byc przytomna.a te lęki same przychodza-nawt myslenie o czyms innym nie pomaga.To jest tak meczące-poprostu nie umiem sobie z tym radzic..

Pomoc

przez Nathallie 27 maja 2014, 01:33
Więc czego od nas oczekujesz? Zwykłej rozmowy, wsparcia, by nie oszaleć ze strachu? Bo w sumie w niczym pomóc Ci nie mo(żemy?)gę.

Więc: Nie poddawaj się i powodzenia! (:

Nie no serio, albo film, albo rozmowa, ale taka nie na poważnie.

Pomoc

przez kingulec77 27 maja 2014, 01:54
oczekuje jakiegos wsparcia,rady..i oczywicie jestem wdzieczna ze ktos mi odpowiedzial-staram sie jak moge:)

Sortuj wg