hm.. więc cześć?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hm.. więc cześć?

przez mika41 26 maja 2014, 20:25
Witam! Jestem tu nowa.. Mam 17 lat. hmm pewnie zanim sie jakos otworze.. bede czytala Wasze wpisy itd. (: Bardzo sie ciesze, ze istnieje takie forum.. i że istniejecie Wy (; Postaram sie dzielic jakos z Wami swoimi doswiadczeniami ( taa.. kazdy pomysli - jakie doswiadczenia moze miec 17- letnia dziewczyna ;p) no ale jednak.. Dobra nie bede sie rozpisywac. Mam nadzieje, że bede sie jakos udzielac na forum (; Pozdrawiam WSZYSTKICH. Milego wieczoru. Mika

hm.. więc cześć?

przez Aneczak 26 maja 2014, 20:37
Co Cię tu sprowadza? Witaj ciepło.

hm.. więc cześć?

przez Progressive 26 maja 2014, 20:37
Hej,

co Cie tu sprowadza? :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

hm.. więc cześć?

przez Absinthe 26 maja 2014, 20:41
Ja tam się nie ciesze że istnieje,ale jak już tu jestem to trzeba by to wykorzystać z całych sił;)
Nie sądzę żeby cię tu ktoś ocenił po tym ile masz lat,bo ludzie doświadczeni i wiedzą że różnorakie rzeczy się dzieją i nie ważne ile ma człowiek wtedy lat ;)
Witam :)
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

hm.. więc cześć?

przez Artemizja 26 maja 2014, 20:53
mika41, witamy wśród Nas :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

hm.. więc cześć?

przez mika41 26 maja 2014, 21:04
co mnie tu sprowadza.. a więc calkiem niedawno dowiedzialam się, ze moje rytuały, przeswiadczenia itd. są chorobą. Nie stanowi to aktualnie w moim zyciu wielkiego problemu..ale obawiam się, ze w przyszlosci mogłoby. Chciałabym się czegos wiecej o tym dowiedziec, miec kontakt z osobami takimi jak ja ( jesli moge to tak ująć). Więc jestem.
#Absinthe oczywiscie racja (: ale nigdy nie wiem z kim mam do czynienia ..(; jestem bardzo milo zaskoczona Waszym optymistycznym "przyjęciem" mnie. (:
Dziekuje

hm.. więc cześć?

przez Nathallie 26 maja 2014, 22:31
Witaj, ja również jestem miło zaskoczona, bo do tej pory nie wpadłam jeszcze na tym forum na dziewczynę mniej więcej w moim wieku. (: Mam 16 lat. I również używasz minki odwróconej :D

Cierpisz na nerwicę natręctw? Wspomniałaś coś o rytuałach.
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

hm.. więc cześć?

przez mika41 26 maja 2014, 23:10
Nathallie - prawdopodobnie tak. Wiekszosc objawow na to wskazuje. Tak jak juz wspomnialam dopiero niedawno w ogole dowiedzialam sie o nerwicy natrectw. Milo mi Cie poznac(; tak.. Odwrocone buzki to podstawa.. Ale raczej nie jako obsesja. Po prostu lubie oryginalnosc :p

hm.. więc cześć?

przez Tikitiki 26 maja 2014, 23:27
Witaj
Pewnie masz nerwice natręctw jest to do wyleczenia.Ja robiłem różne rytuały takie że bym mógł napisać nowe przygody harrego pottera.Nerwica natręctw to bardziej zaburzenia bechawioralne :D
Z czasem kiedy człowiek uświadamia sobie mechanike tego zaburzenia to zazwyczaj przechodzi : )

hm.. więc cześć?

przez Nathallie 27 maja 2014, 00:44
Ja tę minkę podpatrzyłam u znajomej wujka z USA. I zaczęłam stosować, szczęśliwa, że nie zamienia się w emotikonkę. Czemu użyłaś słowa 'obsesja'?

Tikitiki napisał(a):Z czasem kiedy człowiek uświadamia sobie mechanike tego zaburzenia to zazwyczaj przechodzi : )

Zgadzam się. Mi przeszło. (:
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

hm.. więc cześć?

przez mika41 27 maja 2014, 15:53
Tikitiki hmm.. Calkiem mozliwe. Mam nadzieje ( ;

hm.. więc cześć?

przez Raffuss 27 maja 2014, 15:59
Witaj wśród nas.. :)
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

hm.. więc cześć?

przez mika41 30 maja 2014, 22:26
hej
Mam do Was pytanie. Czy znacie moze jakies naturalne sposoby na rozluznienie, uspokojenie? (procz melisy) Ostatnio miewam silne napiecia i bol brzucha. Z gory dziekuje.
Mika

hm.. więc cześć?

przez langustamazowiecka 30 maja 2014, 22:47
Oo witam, kolejna osoba w moim wieku (16/17) :)

mika41 napisał(a):hej
Mam do Was pytanie. Czy znacie moze jakies naturalne sposoby na rozluznienie, uspokojenie? (procz melisy) Ostatnio miewam silne napiecia i bol brzucha. Z gory dziekuje.
Mika

Hmmm ciężko. Sam mam z tym problem, w każdym razie chyba lepiej odradzić jej wszelakie używki, jak myślicie ? Mam na myśli głównie alkohol i różne rzeczy do palenia.

Sortuj wg