Cześć Forumowicze !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć Forumowicze !

przez olasek91 22 maja 2014, 14:20
Mam na imię Ola.Z nerwicą natręctw borykam się od 9 lat,a mam 23. Jestem zamknięta w swoim świecie,a kiedyś miałam setki znajomych.Nie mam też całkowicie zdanej matury.Ogólnie moje natręctwa dotyczą liczenia.W sumie mycie różnych części ciała po kilka razy.W związku z tym,gdy ktoś hałasuje zaczynam krzyczeć i przeklinać.Często wywołuję kłótnie z bliskimi.Mam też lęk przed mężczyznami.Mam ciągle powracające natrętne myśli o treściach seksualnych.Od początku choroby chodzę do lekarza psychiatry i zażywam leki.Zaczynałam terapie,ale przerywałam je. Chciałabym się zmienić i być taka,jak kiedyś...przynajmniej w dużej części.Przydałoby się też zabrać do zaliczenia matury,bo został mi jeden przedmiot.Pójść na studia i dostać dobrą pracę. Chyba nie tylko ja mam takie problemy...

Cześć Forumowicze !

przez ekspert_abcZdrowie 22 maja 2014, 21:14
olasek91, witaj na forum! Dlaczego przerywałaś terapie? Obawiam się, że łykanie tabletek nie rozwiąże Twoich problemów. Nie myślałaś o znalezieniu dobrego psychoterapeuty, który pomógłby Ci z nerwicą natręctw?
Psycholog

Cześć Forumowicze !

przez Olmici 23 maja 2014, 11:40
Nie tylko Ty ale ważne, żeby się na nich skupić i spróbować je rozwiązać :) .
Szukaj światła w morzu cieni ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg