Hola!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hola!

przez Nathallie 21 maja 2014, 23:24
blah!, tak się składa, że umiem czytać ze zrozumieniem - napisałeś, że dostawałeś za takie rzeczy bany, więc jak widać nie bardzo Ci wychodziło.

Zresztą ludzie, którzy dostają takie kopy całe życie właśnie na tym forum potrzebują, by pogłaskać ich po główce i się nad nimi poużalać.
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

Hola!

przez kaffe_och_blod 21 maja 2014, 23:28
Tym bardziej, że spróbuj jakiejś ofierze gwałtu dać tego kopa w tyłek to może się okazać tym ostatnim.. :?

Hola!

przez blah! 21 maja 2014, 23:39
Nathallie napisał(a):blah!, tak się składa, że umiem czytać ze zrozumieniem - napisałeś, że dostawałeś za takie rzeczy bany, więc jak widać nie bardzo Ci wychodziło.

A no widzisz a jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo w żadnym poście nie ujęłam, iż jestem mężczyzną a każdorazowo w tym rodzaju do mnie odpisujesz ;).

Zresztą ludzie, którzy dostają takie kopy całe życie właśnie na tym forum potrzebują, by pogłaskać ich po główce i się nad nimi poużalać.

To jakaś sugestia?

kaffe_och_blod napisał(a):Tym bardziej, że spróbuj jakiejś ofierze gwałtu dać tego kopa w tyłek to może się okazać tym ostatnim.. :?

Kolejna nadinterpretacja i demonizacja moich słów. Polecam nie ograniczanie się tylko i wyłącznie do tego tematu ale podejrzenie także innych wypowiedzi ;).
blah!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hola!

przez pająk 21 maja 2014, 23:42
blah!, jesteś kobietą? Buuuuuu... :roll:
pająk

Hola!

przez kaffe_och_blod 21 maja 2014, 23:43
blah!,
Masz 11 postów z czego połowa to w tym temacie także wybacz - nie ma za bardzo co podejrzeć. ;)

Hola!

przez blah! 21 maja 2014, 23:44
tarantula napisał(a):blah!, jesteś kobietą? Buuuuuu... :roll:

To takie dziwne? Czy mam rozumieć, że nie wpasowuję się w stereotypy?
blah!

Hola!

przez kaffe_och_blod 21 maja 2014, 23:46
Tutaj wszelakie kobiety szukają drugich połówek, stąd pewnie te 'buuu'. :D :twisted:

Hola!

przez Nathallie 21 maja 2014, 23:50
blah!, ja tu żadnej sugestii nie widzę.
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

Hola!

przez blah! 21 maja 2014, 23:51
kaffe_och_blod napisał(a):blah!,
Masz 11 postów z czego połowa to w tym temacie także wybacz - nie ma za bardzo co podejrzeć. ;)

Przyznam, że ciężko mi rzeczowo odpisać na to bo nie wiem czy się śmiać czy płakać bo to bardzo "ciekawe" podejście do sprawy.
Muszę to zapamiętać, gdy ktoś będzie opisywał w 7 postach, że "chłopak mnie rzucił" a w innym temacie napisze w jednym poście, że "idzie skoczyć z mostu" ;).
Bardzo ciekawie się to forum zapowiada ;).
blah!

Hola!

przez pająk 21 maja 2014, 23:52
kaffe_och_blod napisał(a):Tutaj wszelakie kobiety szukają drugich połówek, stąd pewnie te 'buuu'. :D :twisted:

Nope, w moim przypadku ale keep going 8)
pająk

Hola!

przez kaffe_och_blod 21 maja 2014, 23:56
blah! napisał(a):Przyznam, że ciężko mi rzeczowo odpisać na to bo nie wiem czy się śmiać czy płakać bo to bardzo "ciekawe" podejście do sprawy.
Muszę to zapamiętać, gdy ktoś będzie opisywał w 7 postach, że "chłopak mnie rzucił" a w innym temacie napisze w jednym poście, że "idzie skoczyć z mostu" ;).

Zupełnie nie wiem o co Ci teraz chodzi.

Bardzo ciekawie się to forum zapowiada ;).

Dajemy Ci kopa, nie widzisz? ;)

Hola!

przez Nathallie 22 maja 2014, 00:00
kaffe_och_blod, też nie wiem o co jej chodzi, ale zaczyna mnie wkurzać.

Hola!

przez blah! 22 maja 2014, 00:02
Nathallie napisał(a):kaffe_och_blod, też nie wiem o co jej chodzi, ale zaczyna mnie wkurzać.

A gdzie tolerancja i empatia?

kaffe_och_blod napisał(a):Zupełnie nie wiem o co Ci teraz chodzi.

To był lekki skrót myślowy. Chodzi o to, że wychodzisz z założenia, że nie warto przeczytać tej drugiej połowy wpisów ze względu na tą dyskusję. Przy czym oceniasz "kogoś" tylko po tej jednej połowie. Dokładnie tak samo można by się odnieść do przypadku opisanego prze ze mnie wcześniej (oczywiście to skrajna sytuacja ale dokładnie taki sam schemat) ;).

kaffe_och_blod napisał(a):Dajemy Ci kopa, nie widzisz? ;)

No nie bardzo, na mnie mało co działa ;).

Generalnie:
Tak czy siak, uważam, że częstokroć takie głaskanie po głowie jeszcze pogrąża drugą osobę w "bagienku". Nie chodzi mi oczywiście, żeby popadać w totalne skrajności ale mimo wszystko w każdej praktycznie sytuacji powinno się zarówno wspierać kogoś dobrym słowem jak i ostrym kopem - grunt to zachować równowagę. Aczkolwiek wiem, że sporo ludzi ma inne zdanie ;).
blah!

Hola!

przez papierowykot 22 maja 2014, 00:06
kaffe_och_blod napisał(a):
blah! napisał(a):Przyznam, że ciężko mi rzeczowo odpisać na to bo nie wiem czy się śmiać czy płakać bo to bardzo "ciekawe" podejście do sprawy.

Zupełnie nie wiem o co Ci teraz chodzi.

o to ze po tak krotkim pobycie trudno jest cos okreslic na podstawie ilosci postów ze wzgledu na dzialy

Sortuj wg