Witam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez papierowykot 17 maja 2014, 19:08
statystyki kłamią

przez Autori 17 maja 2014, 19:11
kaffe_och_blod, rożnie. Koleżanka, o której wspominałam ( bardzo nieśmiała) ma problemy z odzywaniem się do innych, ale z czasem ona też się otworzyła. Problemem nie jest rozmowa o sobie( chęć lub brak), ale ilość wspólnych zainteresowań.
'123' wymyśliła sama...szczerze wątpię. Poziom kreatywności też musi być super wysoki ;) Cyfry, które nic nie wprowadzają.

papierowykot, uważam, że jest to rozległy temat na pw.

przez papierowykot 17 maja 2014, 19:13
no jest jest, ale myslalem teraz o czyms innym jesli chodzi o pw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kaffe_och_blod 17 maja 2014, 19:26
Autori
Zazwyczaj na problemy z odzywaniem się do innych..otworzeniem się. Wystarczy, że się ma jedną zaufaną osobę np. przyjaciel/przyjaciółka/chłopak/dziewczyna. Jak z kimś sporo czasu się spędza razem to jakoś inaczej wtedy nawiązuję sie kontakt gdy ktoś np. jest przy Tobie.

Ilość wspólnych zainteresowań? Toż to można być nawet przyjacielem i nie mieć wspólnych zainteresowań z kimś. ;)

przez papierowykot 17 maja 2014, 19:29
miec taką osobę , przynajmniej zeby odezwala sie kiedys przez telefon,

przez kaffe_och_blod 17 maja 2014, 19:32
Kolego powyżej, a myślałeś o portalach randkowych? ;)

przez papierowykot 17 maja 2014, 19:33
nie szukam zwiazku, bo na to nie mam prawa,

przez Autori 17 maja 2014, 19:49
kaffe_och_blod, ja każdej napotkanej osoby, z którą więcej rozmawiałam nie nazwę przyjacielem/przyjaciółką. Musi być więź emocjonalna, a jeżeli danym osobom dobrze się rozmawia to prędzej czy później interesują się w jakimś stopniu hobby drugiej osoby. Jeżeli osoba nie chce rozmawiać o sobie to ile można poruszać tematy szkoły/pracy, pogody, roślin itd. ;)

Ps. nie wiem co mają do szukania przyjaźni portale randkowe.
Ostatnio edytowano 17 maja 2014, 19:51 przez Autori, łącznie edytowano 1 raz

przez barbieturan 17 maja 2014, 19:50
Autori, okultyzm, sztuka. lubię. opowiedz coś więcej :105:
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Autori 17 maja 2014, 19:53
barbieturan, to zależy od tego ile chcesz o mnie wiedzieć ;)

przez barbieturan 17 maja 2014, 20:00
Autori, ciekawi mnie w jakiej postaci preferowany okultyzm i rodzaje/ formy lubianej przez Ciebie sztuki :)
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Autori 17 maja 2014, 20:07
barbieturan, preferowany, czyli mam kontakt od 5 lat. Jeżeli chodzi o technikę prac to nie ma ona znaczenia. Dla mnie ważny jest temat i wykonanie. Nie lubię pospolitości, kopiowania ' bo fajnie wygląda' . Obecnie dążę do realizmu, ale 'psychodeliczną' abstrakcje też lubię. Ostatnio kubizmem bawiłam się w sylwetkach postaci. Obecnie kończę malarstwo olejami - portret i muszę nadrobić dwie martwe natury akrylami na formacie B2.

przez tahela 17 maja 2014, 20:21
kaffe_och_blod,

,,Braku jakichkolwiek zasad, nadużywania pomocnej ręki jak i tego ..jak ktoś szybko zapomina kiedy mu pomogliśmy. Wtedy akurat, gdy myślimy, że możemy na kogoś również liczyć. Pewnie doszłoby do tego kolejnych innych miljon powodów jak brak wierności (cokolwiek to znaczy), dwulicowość ale to chyba norma w tych czasach więc już przyzwyczaiłem się. ;)"
ja tez się tego boje, mogłabym to napisać, ale Ty napisałeś,

czasem ktoś kombinuje z nickami,ale mogą być zajęte i kończy się jako ola123, wiec to powierzchowne ocenianie,żeby kogoś ocenić trzeba poznać, chociaż pierwsze wrażenie jest często najważniejsze i się sprawdza, np. pierwszy wieczór spędzony z kimś w knajpie i rozmowy przez parę godzin
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez barbieturan 17 maja 2014, 20:21
Autori, ciekawe. mi kubizm tak średnio przyznam. fowizm bardziej, chociaż chcąc nie chcąc kubizm właśnie z fowizmu sie wywodzi tak troche. sama nie malowałam nigdy olejnymi ale zobaczyłabym z chęcią Twoje prace. może wrzuć coś kiedyś w tym offowym wątku

Sortuj wg