Jestem upadłym artystą .

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jestem upadłym artystą .

przez essprit 13 maja 2014, 13:59
Upadła, a czemu nie skorzystasz z terapii ?

Myślę, że gdybyś nie miała takiego dzieciństwa to dzisiaj nie miałabyś takich trudności.

Jestem upadłym artystą .

przez elo 13 maja 2014, 14:05
macieywwa napisał(a):
elo napisał(a):
upadlastudentka napisał(a):Ach ci znajomi którzy zawsze wszystko mają przynoszą robią i biorą udział w konkursach ... :O

najsmutniej jest wtedy gdy okazuje sie ze wszyscy sa tacy oprocz ciebie

można poczuc się wtedy wyjątkowo jak wybraniec :D

no mozna sie poczuc wyjatkowo... debilnie : D ja sie w ogole dziwie sobie jak udalo mi sie tak daleko zajsc robiac polowe tego co inni :oops:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Jestem upadłym artystą .

przez buka 13 maja 2014, 14:16
Nie lepiej zostać portrecistką..? To akurat dziedzina która wymaga chyba najmniej "polotu"

powiedział co wiedział.to może sam spróbuj:P

To miano którym bym się CHCIAŁA nazwać.

to słabo jeśli tylko o to chodzi.hmm,ja mam w domu gitarę,mógłbym nazwać sie mianem muzyka:)
btw.taki świetny bit mi się znowu przyśnił,echh...niech ktoś mnie nauczy nutek a w zamian oferuje pełen pakiet art skillsów

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jestem upadłym artystą .

przez deader 13 maja 2014, 14:55
buka napisał(a): powiedział co wiedział.to może sam spróbuj:P

No moje talenty rysownicze to zdechły gdzieś tak w okolicy liceum podczas rysowania kolegom kutasów w zeszytach ;) ale miałem coś podobnego jeśli chodzi o muzykę. Moje ambitne projekty muzyczne wyzdychały, za to przez pewien czas za darmowe jaranie kleciłem ziomkom z osiedla podkłady do ich rapowanek. Rzecz porównywalna moim zdaniem - nie trzeba być żadnym artystą żeby to robić, wystarczy pewna doza rzemieślnictwa.

buka napisał(a):niech ktoś mnie nauczy nutek a w zamian oferuje pełen pakiet art skillsów

Hehe brzdąkam na gitarze od jakichś 15 lat a do dziś nie znam ani jednej nuty :D Ba, ja nawet tabulatur nie potrafię czytać/pisać - a byłem głównym kompozytorem w obu swoich zespołach... Mudżiny w Afrika też nie znali nut a napierdzialali w te swoje bongosy aż miło...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Jestem upadłym artystą .

przez buka 13 maja 2014, 15:02
no ale przydatne byłoby móc zapisywać muzycznie to co ma się w głowie:)

nie trzeba być żadnym artystą żeby to robić, wystarczy pewna doza rzemieślnictwa.

ale tu koleżance chyba nie o to chodzi.ona chce być ARTYSTKĄ czyli nic nie robić,tylko czasem od niechcenia rozlać farbę na płótno i sprzedać w słynnej galerii za 1000000000000$ :lol:

Jestem upadłym artystą .

przez lucy1979 13 maja 2014, 16:22
deader napisał(a):
buka napisał(a): powiedział co wiedział.to może sam spróbuj:P

No moje talenty rysownicze to zdechły gdzieś tak w okolicy liceum podczas rysowania kolegom kutasów w zeszytach ;) ale miałem coś podobnego jeśli chodzi o muzykę. Moje ambitne projekty muzyczne wyzdychały, za to przez pewien czas za darmowe jaranie kleciłem ziomkom z osiedla podkłady do ich rapowanek. Rzecz porównywalna moim zdaniem - nie trzeba być żadnym artystą żeby to robić, wystarczy pewna doza rzemieślnictwa.

To piszę ja, Lucy,( nie umiem cytować wybranych zdan z postów)

Oświećcie mnie, co faceci mają z tym rysowaniem kutasów, o co kaman?
:mrgreen:
Sorry za offtop.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Jestem upadłym artystą .

przez deader 13 maja 2014, 17:01
buka napisał(a):no ale przydatne byłoby móc zapisywać muzycznie to co ma się w głowie:)

Ja używam dyktafonu, a na próbach z zespołem przekazywałem swoje wizje na zasadzie "pacz na moje rence" :D

lucy1979 napisał(a):Oświećcie mnie, co faceci mają z tym rysowaniem kutasów, o co kaman?

Cóż za szowinizm, jak to "co faceci mają", koleżanki z klasy też rysowały :P Zasada jest prosta: narysować w zeszycie pod nieuwagę coś co doprowadziłoby do szału nauczycielkę, najlepiej na całej już zapisanej stronie, żeby ofiara miała większy wkurw i więcej przepisywania; a że kutas jest dość szybki w rysowaniu i dość łatwo rozpoznawalny... Można było pisać "Ch... K.... D... C...." ale to zajmuje czas, a chodzi o to żeby wyrobić się w "okienku" kiedy ofiara jest odwrócona po naszym "e, patrz tam za oknem!" :P

Jestem upadłym artystą .

przez Siddhi 13 maja 2014, 17:11
@deader
Kurde, ta teoria ma sens. Zawsze uważałem, że wytłumaczenie jest bardziej w Freudowską stronę, że wiek dojrzewania, itp.
Siddhi

Jestem upadłym artystą .

przez upadlastudentka 13 maja 2014, 17:29
jak nikczemnik
I only want live and be free, as free as human being can.

Jestem upadłym artystą .

przez deader 13 maja 2014, 17:32
Siddhi napisał(a):@deader
Kurde, ta teoria ma sens. Zawsze uważałem, że wytłumaczenie jest bardziej w Freudowską stronę, że wiek dojrzewania, itp.

Czasem najprostsze wytłumaczenie jest najlepsze :D Mi tam do dziś zdarzy się czasem koledze na zleceniu kutacha narysować w pracy, ot, tak, coby urozmaicić sobie dzień a 3 dychy na karku w sierpniu stukną :P

Jestem upadłym artystą .

przez lucy1979 13 maja 2014, 17:37
Nie, deader Wy faceci macie jakiś przymus rysowania wacków. Dziewczyny tylko to naśladują. Jestem szowinistką i co z tego :mrgreen:

Jestem upadłym artystą .

przez deader 13 maja 2014, 17:42
lucy1979 napisał(a):Nie, deader Wy faceci macie jakiś przymus rysowania wacków. Dziewczyny tylko to naśladują.

Może dlatego że fallus jest szybszy w rysowaniu i łatwiejszy w rysowaniu od żeńskiego odpowiednika? Poza tym tu już nie trzeba żadnego Freuda czy Junga, wiadomo przecież że mamy obsesję na punkcie swoich członków - przejawia się to przecież nie tylko rysowaniem fiutów w zeszytach, ale kupowaniem wielkich samochodów, budowaniu wielkich domów, męską domeną jest też wojna a przecież pociski i rakiety są w kształcie... no, czego? :D

Jestem upadłym artystą .

przez lucy1979 13 maja 2014, 17:46
A nie można narysować uśmiechniętego słoneczka czy czegoś równie miłego.
Zartowałam ;)

Jestem upadłym artystą .

przez deader 13 maja 2014, 17:51
lucy1979 napisał(a):uśmiechniętego słoneczka

Nawet jak narysujesz go uśmiechnięty, to odbyt jest nadal trudniejszy dla nauczycielki do rozpoznania niż kutach :P

Sortuj wg