utknelam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

utknelam

przez tahela 10 maja 2014, 23:55
Problem w tym,ze na rozdrozu mozna stawac zawsze bo takie jest zycie, można albo byc zadowolonym albo nie być zadowolonym,zawsze jest cos, cos co nie bedzie nam odpowiadac, pytanie jest takie jak sie zachowamy, najprosciej jest uciec, ale później jest nastepne i nastepne i ciagle cos jest nie tak, nie mozna tez zyc w raju bo jak spiewał Rydel ,,w , zyciu piekne sa tylko chwile ,dlatego czasem warto zyc" i zawsze przychodzi moment gdy pięknych chwil brakuje wtedy potrzeba duzo madrosci i dojrzałosci jak sie zachować, wiekszosc ludzi ma słabe kregosłupy moralne wdają sie wtedy w romanse , rozwalają sobie zycie itp. a czasem wystarczy po prostu zachwywac sie moralnie a piekne chwile przyjdą znowu same.Nie lubie tłumaczenia czesto zachowan zaburzonych, zdrad, rozbijania zwiazków tłumaczeniami w takim stylu głupim,
bo ja wiem jak bym sie zachowała,ale takich jak ja jest mało.
Nie mowie tez o patologiach gdy ludzie do siebie wrzeszczą , bija sie , wyzywaja itp. bo wtedy to trzeba zmienic. Jesli ktos jest w stanie dla zabawy wyciagac kogos do łozka , na spotkania by poczuc sie lepiej bo ma kryzys w zyciu, bo fajnie sie rozmawia, a sam jest w zwiazku i druga osoba w zwiazku to raczej nie sa to sytuacje normalne i brakuje duzo do tego co mozna nazwac zyciem na odpowiednim poziomie mentalnym, moralnym z zasadami, jednym to pasuje dla kogos moze byc juz patologią taka osoba, trzeba sobie wyznaczyc kogo i za co jestesmy w stanie cenic w zyciu i szanowac. Ja sie obracam wsród ludzi trzymajacych jednak pewien poziom , wymagam wrecz tego i nie chodzi mi o grę pozorów.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg