Nowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nowa

przez amarylis45 07 maja 2014, 01:38
Witajcie
Przypadkiem natrafiłam na to forum i myslę że dobrze się stało,muszę was poczytac,może gdzies znajde odpowiedz czy jest szansa na wyjscie z nerwicy lękowej na którą choruje już 36 lat.Tak bardzo utrudnia mi ona życie,że przestałam sobie radzic juz z wszystkim.Najgorsze jest to,że nie mogę nigdzie poszukac pracy,moje lęki są tak silne że widze wszystko w czarnych kolorach.Lecze sie u psychiatry,biore leki a i tak wszedzie czuje chodzącą za mna smierć.Czytałam o Zielonej Klinice,ale tam to jeżdżą chyba tylko milionerzy. Niszcze sama siebie,wiem o tym,ale nie potrafie z tym walczyc.

Pozdrawiam

Nowa

przez adriank 07 maja 2014, 09:51
Jeśli mogę doradzić to skontaktuj może się z psychoterapeuta/ psychologiem. Większość jest zależna od mózgu a z doświadczenia wiem ze to pomaga i można przy współpracy Specjalistów osiągnąć równowagę i wrócić do zdrowia.
Ostatnio edytowano 07 maja 2014, 21:04 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto reklamę

Nowa

przez amarylis45 07 maja 2014, 17:12
Dziękuję,ale ja jestem z wlkp więc Warszawa za daleko.Mój psychiatra jest też psychologiem,więc mam 2 w 1.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg