:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez upadlastudentka 10 maja 2014, 21:51
a co było takim prawdziwym powodem depresji? Jak to możliwe że tak sobie minęła. Nie umiem zrozumieć. Skąd wziąśc siłę, kiedy nic się nie chce?
I only want live and be free, as free as human being can.

przez 000ewa 10 maja 2014, 23:27
a co było takim prawdziwym powodem depresji?

utrata strefy komfortu, duże oczekiwania co do kariery zawodowej, stworzenie idealnego partnerskiego związku, wszystko legło w gruzach w jednym momencie do tego wyrzuty sumienia z przeszłości, lęk utraty dzieci. Niesamowity ból, brak snu, strach, lęk, z wyobrażeniem utraty życia.Takiej siebie nie znałam. Umysł szalał trwało to parę miesięcy.

Jak to możliwe że tak sobie minęła. Nie umiem zrozumieć.

Nastąpiła pełna akceptacja, zrozumienie tego procesu, nieutożsamianie się z tymi natrętnymi myślami które z biegiem czasu ucichły. Przeszłość odeszła do lamusa. Teraz liczy się teraźniejszość która to niesamowicie wiele oferuje :) pobądź w chwili obecnej bez oczekiwań z pełną akceptacją na to co jest "mi" to pomogło :) trzymam kciuki :)

Skąd wziąśc siłę, kiedy nic się nie chce?

:) nauczyłam się na nowo :) dawać sobie kopa w tyłek :D nic się samo nie zrobi :D jak będzie dalej się zobaczy owszem kłody czasem lecą pod nogi nauczyłam się wysoko skakać ihihhihihihi czasem czuje jak to się zbliża ale akceptuje ten czas i wszystko co niesie z sobą :)

Chodzi mi po głowie jedno słowo "Przeznaczenie" ale wiem ze w odpowiednim czasie odpowiedz przyjdzie sama :)

Serdecznie pozdrawiam :)

Sortuj wg