Czy to to???

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Czy to to???

przez justynacz80 05 gru 2006, 21:33
Witam! Od dluzszego czasu sledze zycie na tym forum. Bardzo mi ono pomoglo. O okolo pol roku borykam sie objawami takimi samymi jak Wasze. Jednak jeszcze nie mam zdiagnozowanej nerwicy. Jestem na etapie biegania od lekarza do lekarza by wyeliminowac inne choroby. JAkie badanie wy robiliscie? Ja mam za soba: badania serca, USG jamy brzusznej, hormony, morfologia krwi... co jeszcze powinnam zrobic. Juz nie daje sobie rady z zawrotami glowy, oszolomieniem, szumami w szach, miekkimi nogami , cisnieniem w glowie i takim jakby patrzenien na swiat przez szybe... pomozcie.

przez gore 05 gru 2006, 21:57
witaj!
Mam bardzo podobne objawy plus jeszcze kilka innych. Dziś wylądowałam u neurologa no i zalecił badanie tętnic szyjn ych, badanie dna oka rtg odcinka szyjnego i tomografię mózgu.Pozdrawiam

przez janeczka84 05 gru 2006, 21:58
jesli zawroty glowy i szumy w uszach to laryngolog i neurolog.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 06 gru 2006, 01:58
Witaj justynacz80
Chyba niepowinnam wypowiadac sie tutaj,,ale chcialam choc Cię przywitac.
JA chyba jestem totalny"debil",bo mimo wskazań i .......no nie mam hipichondrii ale wyn,badań kipskie,unikam lekarzy jak ognia.
Ale lepiej jest się badac i dobrze że to robisz.
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez lidka1980 06 gru 2006, 10:25
Witam Cie na naszym forum.Wiem co przezywasz z tym ciaglym bieganiem po lekarzach,gdyz ja sama to przeszlam.Koniecznie zrob Tomografie komputerowa glowy, a z tego napewno wysla Cie na rezonans magnetyczny,moze masz jakies zmiany w glowie co powoduje objawy takie jak przy nerwicy.Co do uszu, odwiedz tez laryngologa on wykluczy lub postawi prawidlowa diagnoze.Nerwica przybiera rozne formy i u kazdego objawia sie inyczej.Jesli juz potwierdzi sie,ze chorujesz na to co my forumowicze to zycze Ci powrotu szybkiego do zdrowia :D Glowa do gory nie bedziesz sama,pozdrawiam :D

przez justynacz80 06 gru 2006, 20:53
Dziekuje bardzo za Wasze odpowiedzi. Mam nadzieje ze niedlugo wszystko sie u mnie wyjasni. Dadam tylko ze te objawy, ktore wymienilam to tylko kilka z tych co mam. Dochodza do nich dusznosci i kolatanie serca, jak po ostrym biegu, ale do tych juz sie zaczynam przyzwyczajac...

[ Dodano: Sro Gru 06, 2006 7:56 pm ]
Przepraszam, caly ten watek chcialam umiescic w nericy lekowej a nie w kaciku zapoznawczym. Skoro juz tu jestesmy, to chcialabym serdecznie wszystkich przywitac i pozdrowic.

przez Kubelek 06 gru 2006, 21:58
Witaj i baw sie dobrze:) Mam nadzieje, ze nie masz jednak nerwicy:)
świetlistymi istotami jesteśmy nie surową materią

przez lidka1980 07 gru 2006, 10:04
Witaj ponownie, piszesz ze masz rowniez kolatanie serca i dusznosci hmm... to wskazuje na nerwice ale chcialam Cie zapytac czy mialas robione badania na tarczyce?? Moja siostra na to choruje i tez ma podobne objawy.Warto byloby zrobic badania moze to wcale nie nerwica a problemy z tarczyca :(

Sortuj wg