Cześć , chyba jestem wśród swoich ;-)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez koniczynka2014 23 kwi 2014, 07:39
Cześć ;-)
Zaczyna brakować mi sił , więc szukam wsparcia.
Mam 40 lat i od 7 lat żyję z nerwicą lękową , atakami paniki i mocną agorafobią .
Na początku radziłam sobie sama , duzo czytałam i starałam się stosować polecane techniki relaksacyjne.Mój organizm jednak szybciej się uczył w tym jak mi pokazywać kolejne objawy somatyczne.Kilka razy przyjechało pogotowie , dostawałam relanium i na jakis czas było ok.Pora więc była na lekarza , dostałam Spamilan 2x 5 mg i Relanium w razie potrzeby .Spamilan pomógł i to całkiem fajnie , relanium nie brałam - trzymałam go na czarną godzinę .Po roku spamilanu zmniejszyłam dawkę na 5 mg dziennie i chciałam go odstawić - no i właśnie to jest sytuacja aktualna - bo wszystko wróciło z podwójną siła :why: Dzisiaj w nocy było apogeum , obudziłam się o 2 w nocy , nie wiedziałam gdzie jestem , poty, uczucie jakbym miała zemdleć i cała reszta paskudnych objawów .Nawet 5 mg relanium niezbyt pomogło :why: Jestem załamana , aktualnie nie jestem nawet w stanie wyjść z domu do lekarza.Jak z tym dalej żyć ? :why:

przez sailorka 23 kwi 2014, 07:56
O kurczę, ale Cie faszerują. Może idź lepiej do psychologa? Oczywiście, leków sama nie odstawiaj. Nie o to mi chodzi. Po prostu dziwi mnie to, jak łatwo dostać od lekarza legalne narkotyki. :/
Cześć, jestem czubkiem

przez koniczynka2014 23 kwi 2014, 08:09
sailorka napisał(a):O kurczę, ale Cie faszerują. Może idź lepiej do psychologa? Oczywiście, leków sama nie odstawiaj. Nie o to mi chodzi. Po prostu dziwi mnie to, jak łatwo dostać od lekarza legalne narkotyki. :/

Ja juz byłam w takim stanie , że było mi calkowicie obojętne co dostanę - byle pomogło . Już nie miałam siły na nic .A aktualnie nie wyjdę z domu :why: .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 23 kwi 2014, 22:51
koniczynka2014, jesienią zeszłego roku byłam w identycznej sytuacji. Koniecznie musisz wybrać się do psychiatry. Weź coś na uspokojenie i idź na wizytę.
magnolia84

przez piotr31 23 kwi 2014, 23:11
Życie często jest wredne ale warto o nie walczyć, więc i ja zachęcam Cię do wizyty u specjalisty
Wielcy ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego w słowa.

przez likerto 23 kwi 2014, 23:21
koniczynka2014 napisał(a):Dzisiaj w nocy było apogeum , obudziłam się o 2 w nocy , nie wiedziałam gdzie jestem , poty, uczucie jakbym miała zemdleć i cała reszta paskudnych objawów .Nawet 5 mg relanium niezbyt pomogło. Jestem załamana , aktualnie nie jestem nawet w stanie wyjść z domu do lekarza. Jak z tym dalej żyć ? :why:

Cześć koniczynka2014!
Nie znam się na nerwicy, ale opis powyżej brzmi dla mnie niepokojąco. Chyba bym zadzwoniła na pogotowie.

Pozdrawiam ciepło i życzę Ci szybkiej poprawy i sił do pójścia do lekarza lub wezwania go do domu.
Mam też nadzieję, że forum Ci pomoże.

:*

Sortuj wg