Cisza... Koniec jest blisko.- Witam serdecznie.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez KanonKyu 20 kwi 2014, 21:13
Witajcie.
Na samym poczatku chcialam przeprosic za brak polskich znaków. Moja klawiatura wariuje i nie zawsze udaje mi się napisać polskie znaki.

18 kwietnia skończyłam 19 lat i wtedy coś we mnie pękło...
Założyłam tu konto by poznać ludzi, którzy chociaż po części wytłumacza mi co sie ze mna dzieje...
Nie wiem nawet co mam o sobie napisać. Kiedyś usłyszałam, że jeżeli wytrwam i przeżyję to albo będę psychopatą i wyląduje w psychiatryku, albo wyrosnę na inteligentną morderczynię... Nie wiem co ta osoba miała na myśli, jeszcze widocznie do tego nie dojrzałam.
Moje problemy zaczęły się już od podstawówki.. potem tylko z roku na rok wszystko się nasilało.
Chyba mam depresję i nerwicę.. a może jeszcze inne choroby. Sam tego określić nie umiem. Wstyd mi pisać o tym tak publicznie... mimo iz wiem, że są tu ludzie, którzy przechodzili to samo, którzy mi mogą pomóc to wciąż mi wstyd...

przez Atalanta 20 kwi 2014, 21:17
KanonKyu, witaj na forum :D
śmiało pisz co Ci dolega, tylko w ten sposób możemy Cię bliżej poznać, pomóc doradzić, pocieszyć, i nie przejmuj się, tutaj są tylko sami swoi i na pewno niejeden przeżywał to samo :D

przez GMan 20 kwi 2014, 21:18
Cześć, idź do psychologa.
Tacy jak Wy zabili Jezusa C:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KanonKyu 20 kwi 2014, 21:18
Tyle to ja wiem, mimo to... dodałam już swój wątek w dziale "depresja"... Tam ujawniłam fragment tego co napisałam na blogu. Nie byłam w stanie tego od nowa napisać... a wstyd jest mi się tak żalić i pokazywać bezsilność...

GMan napisał(a):Cześć, idź do psychologa.

Pysiu gdyby w mojej okolicy był DOBRY psycholog to bym poszła. Niestety nie ma a na prywatne wizyty 70km ode mnie, mnie nie stać..

przez Salivia 22 kwi 2014, 16:08
Nie ma co się wstydzić tego, że ma się problem >< Jak się o nim opowie, to człowiek poczuje się minimalnie lepiej, a ludzie na tym forum są na tyle wyrozumiali, że wysłuchają i możliwe, że coś doradzą :)

Sortuj wg