Jestem strasznie samotny

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jestem strasznie samotny

przez Adidr 20 kwi 2014, 11:18
Czasami mam wrażenie, że swoją osobą po prostu odrzucam ludzi, chociaż na karku jest 31 lat. Mam to na myśli mój wygląd (krzywe żeby, odstające uszy, seplenienie i parę innych wad). Przez większość część życia czas spędzam w swoich czterech ścianach. Mówię przez większość, bowiem przez ostatnie pół roku miałem kogoś, ale ze względu na mój brak obycia towarzyskiego i doświadczenia musieliśmy się rozstać. Nawet przez internet ciężko mi znależć fajną osobę do pogadania.

Nie, nie jestem nudziarzem, który tylko gabi się w komputer. Dzięki samotności mogłem zająć się innymi rzeczami. Mam swoje hobby - pracę, którą lubię i poświęcam jej sporo czasu, gry komputerowe, sport, motoryzacja. Sam potrafią wsiąść na moje moto i pojeździć sobie bez celu po okolicy. Została jeszcze muzyka. Mam dosyć oryginalny gust w tym temacie (ogólnie lubię muzę melodyjną, biesiadną, marszową, wojskową itd) i przez to ciężko mi znależć kogoś do porozmawiania w tym temacie. Czasami potrafię założyć słuchawki na kilka godzin odłączyć się od świata i zatopić się w miłych dźwiękach. Tylko z ludźmi mi kompletnie nie wychodzi, chociaż bardzo potrzebuję takich kontaktów, to jednak też potrzebuję kilku chwil w samotności i takiej osoby, która to zrozumie. Jeśli są tutaj podobne osoby, to mogą śmiało pisać na priv :).

Jestem strasznie samotny

przez Candy14 20 kwi 2014, 13:55
Mam dosyć oryginalny gust w tym temacie (ogólnie lubię muzę melodyjną, biesiadną, marszową, wojskową itd)

z tego coq widze w sieci wiecej ludzi sie tym jara :) Moze poszukaj for podzielajacych Twoj gust muzyczny..zawsze kogos fajnego mozna tam spotkac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg