hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej

przez mihvsz3k 19 kwi 2014, 15:34
Hej, jestem Michał, znajomi mówią na mnie Misiek, od czerwca ubiegłego walcze ze swoją banią :great: Zaczęło się od max wkurzającego ucisku z tyłu bani, wiadomo TK itp, wszystko ok :D Narzekałem na koncentracje przypisali mi lucetan :) łykałem, zero poprawy, nawet roznicy :) nie dzialal na mnie i tyle. w wakacje non stop chlalem i jaralem MJ. wrzesien - luty to okres w ktorym sie odizolowalem od znajomych, zaczalem miec jazdy w stylu dusznosci, swiatlo mnie razilo i to posrane uczucie oddalenia, ciezko to opisac. Zaczalem od tego miec mysli samobojcze, ale jakos mimo to sie trzymalem. Wachania nastrojow zaczelo byc normą, ale troche sie ogarnąłem, powracałem do znajomych ktorych olalem i troche sie poprawilo. Poszedlem tydzien temu do psychiatry - nerwica napadowa lękowa, przypisal mi alprazolam (afobam) i escitil. Alpro dziwnie na mnie dziala, w pierwszy dzien jak dostalem ataku wzialem tabletke i jakos gownianie podzialalo, dzien pozniej wpieprzylem chyba 10 tabsow i prawie bez efektow, wiec postanowilem trzymac sie od tego z dala, napady sa do wytrzymania a nie chce gowna przedawkowac. Postanowilem wiec czekac na efekty ssri, zobaczymy jakie beda efekty. Lekarz kazal mi zaczac od 1/4 tabletki po tygodniu zwiekszyc do pol. Ostrzegł mnie przed mozliwymi skutkami ubocznym, jezeli by byly znosne mialem brac dalej, a jak nie to mielismy pomyslec razem co zamiast tego :) ale zadnych efektow nie odczulem, wiem, ze to glupie, ale wkur.ialo mnie okrutnie dzielenie na 4 (rozwalalem tylko tabletke i z tego co z niej zostawalo lykalem mniej wiecej 1/4), wiec po 2 dniach zwiekszylem do polowy tabletki, efektow ubocznych - brak. Czekam na efekty :)

mam nadzieje, ze wyjde z tego, cokolwiek to jest. strasznie utrudnia mi zmotywowanie sie do czegokolwiek.

pozdrawiam

hej

przez Maggda92 19 kwi 2014, 15:43
mihvsz3k, cześć :papa: czego zjadłeś 10 tabletek??? :shock:
Maggda92

hej

przez mihvsz3k 19 kwi 2014, 15:49
afobamu. slabo na mnie dziala i tyle. oczywisice nie na raz. Najpierw dwie, po 1/2 godz nastepne dwie i skonczylo sie na 10. Tylko spac mi sie chcialo troche bardziej. a ze snem nie mam problemow. wrecz przeciwnie. jestem non stop wieczorami zmeczony

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg