Nie rozumiem tego

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nie rozumiem tego

przez nikon 11 kwi 2014, 22:51
Od jakiegoś dłuższego czasu cierpię na nerwicę lękową i czego tak naprawdę nie wiem to jest sposób w jaki mam z nią walczyć. wszędzie czytam, ze należy zmierzyć się ze swoimi lękami. sam to robię, ale nie widzę, aby była jakakolwiek poprawa. na pewno nie zamierzam brać leków czy iść do psychologa. myślę że przy dużej determinacji(której mi nie brakuje)można to pokonać. dlatego pytam Was w jaki sposób to zrobić. czy mierzenie sie ze swoimi lękami nie powinno jakoś pomagać ? przepraszam, ze tak chaotycznie, ale sam już nie wiem co mam robić. . oczywiście witam wszystkich.

Nie rozumiem tego

przez blue_girl 12 kwi 2014, 01:09
A czego się boisz? :)
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę. Ale to nic nie zmieni.

Nie rozumiem tego

przez nikon 15 kwi 2014, 20:28
może lepiej zapytaj sie czego sie nie boję, tak będzie szybciej:) a tak na serio mam uczucie leku 24/7. serducho wali mi jak szalone, mam zawroty głowy i jestem cały czas spięty . co więcej zauważyłem u siebie objawy depresji tzn. często jestem przygnębiony, nic mi sie nie chce, nic nie mam sensu, są dni ze chętnie nie wstawałbym z łóżka. dlatego postanowiłem zasięgnąć porady czy bez psychologa sie nie obejdzie ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie rozumiem tego

przez nightin 15 kwi 2014, 20:44
Ja bym Ci radziła jednak skorzystać z pomocy psychoterapeuty- Tobie może się wydawać, że mierzysz się ze swoimi lękami, a tak naprawdę możesz zrobić sobie jeszcze większą krzywdę i pogłębić depresję.
:)

Nie rozumiem tego

przez Lenka30 15 kwi 2014, 20:52
nikon: a czego się nie boisz?
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Nie rozumiem tego

przez junomi 15 kwi 2014, 21:18
Mi też wydawało się że sam sobie poradzę z lękami i przez długi czas tak było (odchodziły i wracały) ale z czasem zaczęło to przybierać coraz mocniejsza i trudniejsza formę i już nie byłem w stanie sam sobie poradzić. Ja kilka dni temu zdecydowałem się wreszcie wybrać do psychiatry i Tobie też to polecam.

Sortuj wg