Hello

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hello

przez firewhisper 02 kwi 2014, 01:53
Witam wszystkich,trafiłem tutaj ponieważ od długiego czasu mam pewien problem ze sobą,ale jakoś nie widziało mi się otwieranie przed obcym człowiekiem w postaci psychologa i izolacja od otoczenia mnie już przerasta.. Ale o tym gdzie indziej,bo to długa historia :] ..tylko gdzie?W nowym temacie w depresji?
Mam nadzieję,że znajdzie się jakaś dobra dusza chcąca pomóc.. :]

Miłego dnia..
Ostatnio edytowano 02 kwi 2014, 02:07 przez firewhisper, łącznie edytowano 1 raz

Hello

przez chrupka2 02 kwi 2014, 02:05
hej :)
chrupka2

Hello

przez kasiowa 02 kwi 2014, 09:03
Hej,hej :)
Oj ja Ci nie pomogę,sama jestem tutaj nowa, ale wydaje mi się,że nowy temat w dziale depresji będzie ok.

Swoją drogą ja też od dawna izoluję się od ludzi, także masz moje stuprocentowe wsparcie (nie w izolacji,a w motywacji do zmian).
Jeśli pójdziesz do kogoś godnego polecenia, nie będzie naciskał i na siłę wyciągał faktów. Ja zaczęłam się leciutko otwierać dopiero po 4 wizycie, też miałam przed tym obawy i nawet nie chciało mi się opowiadać, co mi jest.
Nie bój się iść do specjalisty (psycholog/psychiatra) bo to może uratować życie, naprawdę :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hello

przez psychidae 02 kwi 2014, 13:25
jeżeli nie psycholog, to może psychiatra - to lekarz jak każdy inny
dobrze dobrane leki potrafią zdziałać cuda
psychidae

Sortuj wg