Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez junomi 21 mar 2014, 18:15
Cześć wszystkim.

Mam na imię Łukasz i mam 26 lat. Od kilku lat zmagam się z nerwicą lękową (pojawia się i znika) i do tej pory próbowałem sobie radzić na "własną rękę" ale obecnie znajduje się w punkcie krytycznym i jeszcze nigdy nie było mi tak ciężko więc planuje wizytę u psychiatry. Całe życie byłem osobą bardzo towarzyską i nie miałem praktycznie żadnych problemów ale teraz czuje się samotny jak nigdy wcześniej i w zasadzie nie mam nawet do kogo się odezwać bo przez mój stan tracę powoli wszystko co miałem.

Miłego dnia wszystkim

Cześć

przez chouette 21 mar 2014, 19:31
Zycze szybkiego zdrowienia, a wyzdrowiejesz, jak odszukasz swoja wewnetrzna sile, ktora gdzies sie zapodziala, z przyczyn tylko Tobie wiadomych. Gdzies przeczytalam takie stwierdzenie, ze strach bez ciebie nie istnieje...
Pewnego dnia wyjdziesz z lekow, i wierze, ze bardziej silny i dojrzalszy paradoksalnie przez chorobe!
Anna

Cześć

przez junomi 21 mar 2014, 20:22
Dziękuje za słowa wsparcia :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez Przemek_44 23 mar 2014, 20:00
Witaj! :D pójście do psychiatry dobry pomysł, ale jeśli masz nerwicę, to oprócz leków warto będzie zastanowić się nad psychoterapią, co często okazuje się nawet koniecznością. Gdzieś czytałem w literaturze, że to zalecana, główna i najbardziej skuteczna metoda leczenia zaburzeń nerwicowych, + farmakoterapia, ponoć takie kompleksowe leczenie przynosi najlepsze efekty..
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Cześć

przez Brianne86 24 mar 2014, 13:28
Witam i ja bardzo serdecznie. Widzę podobieństwo u mnie w Twojej sytuacji. Na etapie jakim się znajduję potrzebuję fachowej porady, a nie drobnych rad najbliższych, których już nawet nie chcę słuchać.

Cześć

przez Ellwe 24 mar 2014, 13:32
Hej, wizyta u psychiatry jest jak najbardziej potrzebna, tym bardziej, że psychiatra pokieruje Cię na pewno do psychologa. Najlepiej połączyć leki i terapię. Niestety im później zdecydujesz się na pomoc tym trudniej będzie Ci z tego wyjść. Wiem to niestety po sobie. Pozdrawiam i powodzenia
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Cześć

przez junomi 24 mar 2014, 15:02
Dziękuje bardzo jeszcze raz za wszystkie sugestie i słowa wsparcia :)

Cześć

przez DonatanSolejek 27 mar 2014, 10:55
Witam i ja bardzo serdecznie. Jestem Donatan z Zabrza :)

Sortuj wg