Dzień dobry

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień dobry

przez aardwolf 21 mar 2014, 15:21
Wczoraj po raz kolejny dowiedziałem się, że udało mi się nie zakazić się HIV (tym razem od cudzego widelca, który w styczniu przez przypadek wziąłem do ust).
Podejrzewam u siebie depresję i nerwicę lękową (lęk przed zakażeniem HIV i boreliozą) choć tak naprawdę nigdy nie byłem zdiagnozowany.
Podejrzenie to wysuwam na tej podstawie, że od 8 lat nie zdarzyło mi się nic, co by było w stanie mnie choć trochę ucieszyć.
Od ponad roku nie pracuję, kiedy to pocałowała mnie pijana dziewczyna i tak bardzo byłem przekonany, że zakaziła mnie HIV, że nie byłem w stanie na niczym się skupić i mój kontrakt nie został przedłużony.
Zupełnie nie mam ochoty szukać następnej pracy, bo nie widzę, by mogło to cokolwiek polepszyć w moim życiu.

Poza kilkoma miesiącami brania asentry w zeszłym roku, nigdy się nie leczyłem i nie wiem za bardzo jak się do tego porządnie zabrać.
W miarę blisko mi do Lublina i Warszawy, choć w sumie gdyby trzeba to mógłbym przenieść się do dowolnego miasta.

pozdrawiam,

Jacek

Dzień dobry

przez Lethality 21 mar 2014, 21:44
Witaj na forum Jacku.

Zastanawiałeś się nad psychoterapią? Same leki mogą nie pomóc.

Dzień dobry

przez aardwolf 21 mar 2014, 22:00
Dziękuję za odpowiedź.

Z jednej strony zastanawiałem się, a z drugiej strony to nie wiem co to naprawdę jest psychoterapia ani jak to zacząć.
Właśnie po to zarejestrowałem się na tym forum by poradzić się weteranów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg