ja też...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez MEJ 12 gru 2006, 15:37
cześć! Nie martw się z powodu tego chłopaka!!!! Ja tez byłam kiedys z kimś przez 4 lata, ale to ja zerwałam i teraz wiem że było to najlepsze co mogłam zrobić! Przez niego zreszta nawabiłam się tej nerwicy! Piekło! Teraz jestem z Kimś kto mnie naprawdę kocha i rozumie! zycze Ci tego samego! Trzymaj się!
MEJ

przez anka_plock 20 gru 2006, 13:32
Już drugi tydzień idzie jak jestem sama i żyję kuźwa!!! :D

Najpierw były łzy, potem fala napadów lęku (nie obyło się bez prochów), a teraz jest zupłnie inaczej...

Bo doszło do mnie, że skoro ktoś ze mną zrywa przez to, że mam problemy ze znalezieniem pracy, przy czym mówi, że mnie kocha (pff - jasne), to po prostu taki typ nie załuguje na mnie i chyba nigdy nie zasługiwal!!

W głębi duszy wiem, że na prawdę fajna ze mnie dziewczyna, trochę ekscentryczna, ale na prawdę fajna, ładna, inteligentna... I teraz wiem, że tkwiłam w tym związku, bo bałam się, że poza nim sobie nie dam rady, że nie będe umiala nawet wyjśc sama z domu wiedząć, żE JESTEM SAMA...

Mijają 2 tygodnie a ja z każdym dniem coraz bardziej się upewniam, że dam sobie radę, co więcej, zaczyna mi sie coraz bardziej podobać, to że jestem sama :P

Nabrałam chęci na kontakty z nieznajmomi, na zawieranie nowych znajomości, na spotykanie się z ludźmi... Do tej pory nie mialam takiej potrzeby, unikałam kontaktów z innymi, bo się bałam po prostu, że będę czuła stres, że zachowam się jakoś nienaturalnie.

Owszem, czasem mnie dopadają myśli o nim, co sobie myśli teraz, czy w ogóle on zdaje sobie sprawę, że tą decyzją przekreślil NAS na zawsze...
Ale wiem już co tak naprawdę mnie trzymalo przy nim, wiem jakim jest człowiekiem i wiem też, że w przyszłości nie bylabym z nimszczęśliwa

Będę okrutna ale... STAć MNIE NA KOGOś LEPSZEGO...

Wiecie co... Zyczę każdemu nerwicowcowi, zwlaszcza tym, których objawy nerwicowe hamuja przed realizowaniem się w życiu, by w ich życiu też nadszedł taki moment, kiedy, chcęć dzialania będzie w końcu większa niż lęk! Kiedy przestaniecie mówić sobie: "nie mogę tam iść, bo będę czuła duży stres, bo będę musiala rozmawiać..." Zamiast tego powiecie sobie: " Idąc tam zapewne nie będę się czula najlepiej, ale wiem, że szybko się przekonam, iż jestem w stanie porwadzić miłą, naturalną rozmowę z innym człowiekiem, nawet jeśli nie znam go dobrze" Super uczucie! Takie rozwijanie skrzydeł, łapanie wiatru w żagiel nawet bym powiedziala... Trening czyni mistrza!!

Oj, czasami jednak dobrze jest dostać po łbie...

POzdraiwam wszyskich schizoli, bez urazy dla nikogo oczywiście... Bo sama się zaliczam do schizoli :) Wszystko ma swój czas w życiu, Jest czas na dolinę, ale jest też czas na dobre - a nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny... Kocham was ludzie!

przez lija70 20 gru 2006, 16:33
:D :D siemka Ania pozdrawiam
Myślę, że ludzie są znacznie lepsi, niż są w stanie sobie to wyobrazić w najśmielszych marzeniach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MEJ 20 gru 2006, 16:55
Pozdrowienia !!
i GRATULACJE !!! :D
MEJ

Re: ja też...

przez anka_plock 19 gru 2008, 17:12
i któżby pomyślał że po 2 latach tu wrócę.. po drodze były setki napadów paniki, ale nadal jestem wśród żywych.

Polecam wszystkim książkę pt. "Pokonać lęki i fobie. Jak radzić sobie z niepokojem i napadami paniki?" - Judith Bemis i Amr Barrada.

To moja osobista biblia.

Bardzo by mi zależało, by inni podzielili się ze mną swoimi opiniami na jej temat. Jeszcze z nikim nie miałam okazji pogadać na temat tej książki, a ciekawa jestem, czy innym też pomaga.

Re: ja też...

przez Pstryk 20 gru 2008, 19:10
Witaj anka_plock ponownie. Miło Cię poznać.
Pstryk

Sortuj wg