a ja tak późną porą .

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

a ja tak późną porą .

przez nuth.red 20 mar 2014, 02:08
witam i kłaniam się nisko .

coś o mnie ? niemal 23-letnie dziewczę ze Śląska . pozornie szalona kobieta, która narozrabiała w swoim życiu więcej, niż niejedna para staruszków razem wzięta . pozornie silna i radosna mimo wszystkich złych rzeczy, które wydarzyły się po drodze .
ale wiecie wszyscy, że pozory mylą .

na forum wpadłam przypadkiem, godzinę temu, kiedy zmuszona byłam wstać z łóżka i zająć się czymkolwiek, żeby tylko przestać się dusić . wpisałam w google objawy [dzięki czemu dowiedziałam się na przykład, że ludzi z emetofobią jest dużo], poczytałam trochę o swojej nerwicy, porozmyślałam, dlaczego jestem w tym punkcie mojego życia ... i oto jestem .

mam nadzieję, że znajdę wsparcie i sama będę mogła takiego udzielić . ewentualnie oderwać się od bezsenności i depresji, porozmawiać o podróżach, muzyce i szeroko pojętej sztuce .

pozdrawiam serdecznie, M .

a ja tak późną porą .

przez Elend 20 mar 2014, 02:17
Hej. A co takie narozrabiałaś lub życie Ci dało okazje do zrobienia czegoś?
Elend

a ja tak późną porą .

przez hobbyturysta 20 mar 2014, 02:24
Ja służe pomocą bo spać też nie zamierzam więc możemy popisać ale nie obiecuję że to będzie rozmowa na poziomie :)
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

a ja tak późną porą .

przez nuth.red 20 mar 2014, 02:27
a to historia długa i zawiła :)
w dużym skrócie :
jam jest buntownik z wyboru . za czasów szkoły same piątki, aż tu nagle po skończeniu osiemnastki stwierdziłam, że szkołę rzucam . bo tak . bo nudna .
zdarzyło mi się dość długo być ulicznym grajkiem .
jak już napisałam w jednym dziale : wytatuowałam połowę powierzchni skóry . kolczyków też mam sporo . bez względu na konsekwencje .
pół roku włóczyłam się po Europie, autostopem . przygód na tym wyjeździe miałam mnóstwo .

rozrabiam gdzie się da, robię rzeczy dziwne, szalone . na które wielu ludzi nie porwałoby się nigdy .
odciągam tym samym smutek, choć nierzadko sprawiam sobie więcej problemów .

a ja tak późną porą .

przez Elend 20 mar 2014, 02:29
A teraz co robisz? Bo brzmiało ciekawie, tylko być może było to taka ciągła ucieczka przez prozą dnia.
Elend

a ja tak późną porą .

przez nuth.red 20 mar 2014, 02:32
teraz próbuję poukładać sobie życie w Polsce, do której to niedawno wróciłam, zostawiając za sobą wszystko . próbuję podnieść się po rozstaniu, poukładać w głowie nowe doświadczenia, zająć się czymś i przeorganizować bo wiem, że nie usiedzę w miejscu zbyt długo .

a ja tak późną porą .

przez Elend 20 mar 2014, 02:33
I jaki masz pomysł? Warto tu było w ogóle wracać?
Elend

a ja tak późną porą .

przez nuth.red 20 mar 2014, 02:37
czy warto ? trudno ocenić, bo przed wyjazdem z Polski spaliłam za sobą wszystkie mosty, więc powrót był trudną decyzją . nie miałam niestety innego wyjścia . jak wszystko inne, to wydarzenie ma swoje plusy jak i minusy . nie narzekam, jest lepiej, niż przypuszczałam, no i sama możliwość jakiegoś cywilizowanego życia po półrocznym tułaniu się na dziko to już niesamowity luksus .
mój pomysł to kontynuacja tego, co robiłam do tej pory :
wychodzenie z gitarą na ulicę i tatuowanie ludzi . udaje mi się poznawać nowych ludzi, próbuję się wyleczyć ze wszystkiego ... powoli, do przodu . ale i tak dopada mnie czasem taki lęk przed kolejnym dniem, że to aż niemożliwe .
pomysłów na dalsze podróże jest też kilka .
poznać lepiej swój kraj .
zobaczyć Skandynawię .
polecieć do Londynu .
wrócić na Gibraltar .
i marzenie od zawsze : Indie .

a ja tak późną porą .

przez Elend 20 mar 2014, 02:40
Więc tu byś podładowała baterie lub znalazła wewnętrzną harmonię?
Fajnie, że masz takie cele do których Cie ciągnie i myślę, że z czasem je wszystkie osiągniesz :)
Elend

a ja tak późną porą .

przez nuth.red 20 mar 2014, 02:42
dokładnie tak, podładować baterie .
wyleczyć się po rozstaniu i rozczarowaniach .
naprawić głowę, dorobić się czegoś, uzupełnić ekwipunek i ruszać dalej .

cieszę się, że tak na dzień dobry ktoś we mnie wierzy !

a ja tak późną porą .

przez Elend 20 mar 2014, 02:46
Bo lubię ludzi z pasją. A Ty masz w sobie dużo energii i odwagi, tylko w pewnym momencie się pogubiłaś i zwątpiłaś w siebie (co sie zdarza) plus pewnie inne rzeczy.
Taki trochę niebieski ptak z Ciebie w pozytywnym znaczeniu :)
Elend

a ja tak późną porą .

przez lucy1979 22 mar 2014, 08:36
Witaj, jak czyta się Twoje posty to az trudno uwierzyć, że masz jakies problemy psychiczne. Aż bije z nich entuzjazm, radość życia, energia i tyle nadziei. Mnie się wydaje, że już nic dobrego w życiu mnie nie spotka :cry:
Powodzenia we wszystkich Twoich zamiarach.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

a ja tak późną porą .

przez Elend 22 mar 2014, 11:20
lucy1979, a czemu?
Elend

a ja tak późną porą .

przez lucy1979 05 kwi 2014, 18:50
Bez konkretnej przyczyny. Takie są uroki depresji.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Sortuj wg