Witam Wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Wszystkich

przez Lękowiec 19 mar 2014, 10:50
Witam,
Mam 28 lat na nerwicę leczę się już ok 12 lat. Niestety do tej pory nie udało mi się pokonać tego stanu nad czym bardzo ubolewam. Moje problemy natury psychicznej objawiają się somatyzacją w moim organizmie :( Staram się normalnie funkcjonować niestety nie wychodzi. Kilka miesięcy temu leżałem dwa tygodnie na oddziale leczenia nerwic, mój stan był już na tyle opłakany że leżałem i wyłem z bólu przez trzy tygodnie, niby trochę postawili mnie na nogi wróciłem do pracy ale to nadal nie jest normalne życie. Jestem od niecałego roku w związku małżeńskim cieszę się bardzo że mam wsparcie, ale demony przeszłości i problemy z tym związane dnia codziennego chyba nigdy nie pozwolą mi się uwolnić od tej przypadłości. Będąc na oddziale miałem sesje z psychologiem stwierdziła, że na mojej podstawie napisałby niezłą książkę. Postaram się dziś umieścić w odpowiednim dziale dokładny opis mojej przypadłości może ktoś z Was forumowicze ma na tyle duże doświadczenie lub jest lekarzem, że będzie w stanie przynajmniej nakierować mnie co robić dalej, żeby żyć cieszyć się nie odczuwać bólu i nie wstawać codziennie z nastawieniem że to kolejny dzień walki tylko piękny słoneczny dzień, a moja żona zacznie mieć męża a nie człowieka na skraju rozpaczy, bo w zasadzie to jest w tej chwili dla mnie najważniejsze. Raz jeszcze wszystkich witam i pozdrawiam.

Witam Wszystkich

przez freda 19 mar 2014, 11:33
witaj ,fajnie,że masz żonkę,to pewnie i oparcie w niej masz,pozdrawiam :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

Witam Wszystkich

przez hania33 19 mar 2014, 11:34
Lękowiec, Witaj :smile:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam Wszystkich

przez Lękowiec 19 mar 2014, 11:58
Mam oparcie, ale jej też już nerwy siadają. Ileż można patrzeć na kogoś kto wciąż mówi że boli i nic nie pomaga.

Witam Wszystkich

przez Ellwe 19 mar 2014, 12:03
Lękowiec, Hej :papa:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Witam Wszystkich

przez Maggda92 19 mar 2014, 14:42