Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez teddybear 16 mar 2014, 12:43
Jako że jestem nowym użytkownikiem, chciałbym wam się przedstawić. Mam na imie Krzysiek, zamieszukuje Śląsk, mam 18ście lat, przeszłem całkiem niedawno depresje (miejmy nadzieje jednorazową), a teraz borykam się z nerwicą lękową. Nerwica lękowa zasadniczo towarzyszy mi od dzieciństwa, szczególnie podczas jakiś wyjazdów klasowych, ten lęk we mnie siedział (tęsknota za domem, najczęściej w nocy) i tak w sumie zostało do dziś... Ostatnio odbija mi się jeszcze czkawką Nerwica lękowa pod punktem własnego zdrowia, czasami nagle czuje się słabo, od razu że coś mi się stanie, ale już potrafię mniej więcej z tym walczyć, muszę normalnie fukncjonować. Depresja tak nie fortunnie trafiła w okres szkolny, że ma nauka także poszła w las i muszę teraz odrabiać zaległości, których nigdy wcześniej nie miałem. Miejmy nadzieje że dzięki wam, tutaj wszystkim zgromadzonym dam radę dojść do siebie i uniknąć wszelkich innych lęków !

Pozdrawiam, z głową uniesioną do góry ! :P

Cześć

przez yarekok48 17 mar 2014, 09:45
Krzychu nie mam dla Ciebie dobrych wieści jeśli chodzi o depresję. Nawroty są pewne niemal na 100 %. Czy jesteś pod kontrolą lekarza ??

Sortuj wg