Kocham go tak bardzo, dlaczego mnie źle traktuje?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez freda 05 mar 2014, 11:54
facet cię olewa,więc daj sobie z nim spokój,bo szkoda czasu i nerwów.jesteś młoda ,znajdziesz jeszcze miłość życia.starasz się na siłę z nim być,ale czy warto....
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez julia1101 05 mar 2014, 12:40
Bardzo mi zależy, naprawdę... dlatego nie umiem tak po prostu dać sobie z nim spokoju. Ja nigdy nie traktowałam chłopaków tak, że są żeby się fajnie pobawić i można zmienić, co mi tam. Wiem, że jeśli on nie zmieni swojego zachowania (a do tej pory mimo licznych próśb i uwag ciągle jest tak samo, jakbym mówiła do ściany, a nie do rozumnego, inteligentnego człowieka, który twierdzi, że mnie kocha) to nie będę miała innego wyjścia i będę musiała go zostawić. Jednak pragnę spróbować czego mogę zanim to zrobię, żeby potem nie żałować. Jeśli się na to zdecyduję, chcę mieć pewność, że naprawdę nie miałam innej możliwości...

przez Dusiorek 05 mar 2014, 15:09
Julia i tak będziesz żałować. Kochasz go więc rozstanie Cię dobije, będziesz po nim płakać, a nawet wściekać się na siebie, że podjęłaś taką nie inną decyzję i próbować ją zmienić. Serce często ni idzie w parze z rozumiem, problem tylko, że jak serce czegoś nie chce to będziesz chciała to racjonalizować i znaleźć argumenty logiczne. W tym wypadku jednak ich nie ma. Po prostu nie ma. Od Ciebie zależy ile zmarnujesz jeszcze czasu, chcąc go usprawiedliwiać.
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez julia1101 05 mar 2014, 15:17
Miałam już chłopaka i wiem jak boli rozstanie, bardzo trudno się pozbierać. Teraz już tylko czekam na jego przyjazd, bo naszych rozmów telefonicznych w zasadzie nie ma. Wtedy muszę mu przedstawić jak ja to widzę... trudno być z kimś kto daje więcej cierpienia niż szczęścia. Tak jak on się czasem zachowuje, ja bym tak nie potraktowała nikogo, a jego nawet bym nie pomyślała

przez Indifference1 05 mar 2014, 19:16
julia1101, no właśnie, najpierw z nim porozmawiaj ;)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg