Witam wszystkich:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Blossom 02 mar 2014, 13:48
Elend, to duży komfort, że kogoś widzę. Przy spotkaniu w 4 oczy mogę dopiero ocenić, jak się w towarzystwie tej osoby czuję:)

przez Przemek_44 02 mar 2014, 13:54
Blossom no tak, lęki społeczne, skąd ja to znam?! :( Witaj na forum! :D
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez Blossom 02 mar 2014, 13:57
Przemek_44 Witam również:) Czyżby z autopsji?:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez piterotr 03 mar 2014, 17:07
Blossom, Temat "długa praca" znam już od dłuższego czasu tak więc doskonale Cię rozumiem. Co do obecnego problemu to myśle, że to raczej efekt tego co dzialo się przez te 4 lata związku, partner zawsze zmieni człowieka, no i także zaniżona samoocena robi swoje ;) Co do twojego problemu to każdy na początku znajomości czuje się troche niespokojnie. Jeden troche więcej drugi trochę mniej ale zawsze jest "inaczej". Mam nadzieje, że uporasz się ze swoimi problemami ;)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Blossom 04 mar 2014, 19:38
Dziękuję, mam nadzieję, że ze swoimi także się uporasz:) Moją pracę bardzo lubię, także na nią akurat nie narzekam, jak na razie;) Mam tak, że po nieudanej relacji, zakończonej obojętnie z czyjej inicjatywy, na pozór to staję się osobą pełną motywacji do działania, aktywności, rozpoczęcia nowego życia. Natomiast w środku mam żal, zniechęcenie, przez zachowanie zmuszam się do wyrwania z niego. Na początku nowej także trochę boję się "powtórki z rozrywki". Może to także przyczyna mojego nie lubienia randek.

przez piterotr 04 mar 2014, 19:43
Krótko mówiąc, uprzedzenia. Też powinienem je mieć, bo wszystkie moje relacje ostatnio kończą się podobnie. Wiem, że coś się ze mną stało w środku, bo zawsze dochodzi do jakiejś bliskości, ale potem zaczyna się robić tak.. dziwnie. Ale co tam :D Nie zrażam się, i nie chowam wszystkich dziewczyn do jednej szufladki. Może właśnie tak to się musi toczyć ;)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Blossom 05 mar 2014, 18:32
piterotr, ja staram się nie zrażać, jakoś nie marzy mi się kompletnie zrezygnować ze związków:P Jednak, trochę zazdroszczę każdemu, kto jest w związku od wielu lat i ma się dobrze:) U niektórych wcale się tak nie kończy.

Sortuj wg