Witam:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez krzyspuch 25 lut 2014, 01:23
Całkiem przypadkiem trafiłem na to forum, mam nadzieję, że dowiem się czegoś nowego o tym za przeproszeniem "gównie", które uprzykrza Wasze, jak i moje życie. Mam 22 (23 w sierpniu) lata i męczę się z nerwicą lękową cyklicznie od roku. Zaczęło się od drętwień kończyn i twarzy, aż do wyskoków nagłego ciśnienia. Innych objawów nie doświadczyłem, nie licząc bezsenności i problemów z koncentracją (co najbardziej mnie denerwuje ze względu na pracę, studia i częste poruszanie się samochodem). Aktualnie siedzę po propanalolu, liczę na wyluzowanie i siadam z książką do snu.

Serdecznie pozdrawiam :)

przez ekspert_abcZdrowie 25 lut 2014, 19:11
Witaj krzyspuch na forum! Czy oprócz leków jeszcze w jakiś inny sposób próbujesz radzić sobie ze swoją nerwicą? Korzystałeś ze wsparcia terapeuty?

Pozdrawiam!
Psycholog

przez krzyspuch 25 lut 2014, 20:36
Oczywiście, że tak. Przed snem praktykuję jogę, bardzo polecam, pomaga zasnąć, zamknąć cały dzień, odciąć się od problemów. Treningi kalisteniczne, chociaz ostatnio zaniedbałem tą kwestię ze względu na sesję, ale znów wracam wyrabiać dobre nawyki. Leki biorę całkowicie sporadycznie. Wiem kiedy jestem w sytuacji podbramkowej i sam nie poradzę sobie z napadem. Najlepszą metodą, która akurat działa na mnie, to ciężki wysiłek fizyczny. Czasami już leżę w łóżku całkowicie zmęczony i czuje, że coś jest nie tak, ale mówie sobie, że może się dziać już cokolwiek - i tak jestem na tyle zmęczony, że zasnę. Pomaga :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 04 mar 2014, 03:44
krzyspuch, witaj :papa:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg