Uszanowanko.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Uszanowanko.

przez Maczadro 02 lut 2014, 21:00
Witam,
Chciałbym móc znaleźć w sobie motywacje do wzięcia się za siebie i poradzenia sobie z własną psychiką. Po to zarejestrowałem się na tym forum. Nie byłem jeszcze u psychologa czy psychiatry, trochę obawiam się wyniku, ale nie chcę być dalej taki dziwny. Ciągle odczuwam strach i stres przed niespełnieniem własnych ambicji oraz przed odrzuceniem, przez to patologicznie kłamię. Non stop, nawet jak w rzeczywistości nic mi nie grozi to odczuwam potrzebę zasłonięcia się kłamstwem lub całą ich siecią. Chcę to zakończyć i być normalnym gościem, bez ciągłego wahania nastroju, strachu przed moją przeszłością, obsesyjną zazdrością, toksycznością i kłamstwami. Naprawdę ciężko mi sobie przyznać i jak małe dziecko próbuje sam siebie zagłuszyć, że moje kłamstwa doprowadziły mnie do wielu kradzieży, kombinatorek, zdrad, a mimo to często gdy czuję się lepszy od innych w danej sytuacji wykorzystuję to i te osoby. Tak jak napisałem wcześniej, chcę to zmienić i nie być sobą tylko kimś normalnym.

Uszanowanko.

przez Mandarynka20 02 lut 2014, 21:54
Witaj, też jestem tu nowa, chyba Cię rozumiem, chociaż Cię do końca nie znam, to co napisałeś trochę też pasuje do mnie. Psycholog wskazany, sama zamierzam w końcu pójść

-- 02 lut 2014, 23:30 --

oszukuję się że dam, radę, ale zniszczyłam związek z facetem którego bardzo kocham i jestem rozbita wewnętrznie, moje myśli to tylko podcięcie żył, upicie się, nałykanie się czegoś, skoczenie z mostu, rzucenie się pod nadjeżdżający samochód, on mnie przestał kochać a ja jakbym przestała żyć , nic mi już nie pomoże

Sortuj wg