Dzień Dobry Wieczór .

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień Dobry Wieczór .

przez Wariat92 02 lut 2014, 20:26
Witam wszystkie osoby na tym Forum.

Jestem Epileptykiem na tle Nerwowym i mam problemy z Samą sobą.
Mam nadzieje że mi z tym pomożecie heh..
Ponieważ ja już spać nie mogę z tego powodu co siedzi mi w głowie :(

Pozdrawiam.

Dzień Dobry Wieczór .

przez Mandarynka20 02 lut 2014, 21:59
Witam :D

Dzień Dobry Wieczór .

przez Pieprz 02 lut 2014, 22:07
siemanello, rozgość się :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dzień Dobry Wieczór .

przez Wariat92 02 lut 2014, 22:09
Cześć 'Mandarynka20' , miło że napisałaś :)

-- 02 lut 2014, 21:14 --

Witam Ja Ciebie 'Mushroom' :)

-- 02 lut 2014, 21:51 --

Napiszę może coś więcej :

Mam na imię Alicja , a mój wiek to 21 . Nie mam zamiaru tutaj owijać w bawełnę i napiszę to co mnie krępuje,trapi i nie daje spokojnie spać.

Całokształt mojego problemu wychodzi na jaw kiedy powracam do przeszłości , kiedy coś zrobiłam źle , gdy opuściłam przyjaciółkę z dzieciństwa, sytuacje rodzinne , akceptacją u rówieśników , z wstydliwą rzeczą która mnie dręczy itp.

Często na zmianę mam wahania z samooceną, raz jest pozytywna - raz jest negatywna.

Wszystko u zaczęło , gdy mój tato zmarł. Przez pewien okres piłam jak szalona aby zapomnieć co mi siedziało w głowie i duszy...
Przyjaciele nagle odeszli.. sama musiałam wytrwać kolejny dzień po dniu...
Zminimalizował się mój stan gdy poznałam mojego chłopaka, jesteśmy razem już ponad 2 lata, ale ma już dosyć ciągłego podnoszenia mnie jak wraka emocjonalnego.
Mieszkamy razem od początku naszego związku , teraz przebywamy poza zagranicą aby spłacić długi w Polsce.
Co dalej :
Nie rozmawiam z Rodziną , ponieważ szybko zaczynam z nimi walczyć o wszystko i na każdy temat.
W ubiegłym roku w grudniu , zerwałam więź z wampirem emocjonalnym ,wtedy kiedy akurat urodziła swoje dziecko.
Mam prace w której nawet do mnie nie dzwonią , bo nie ma robót teraz dla kobiet tylko jest dla mężczyzn.
Boje/wstydzę się iść do kuchni aby zaparzyć coś do picia lub zrobić sobie kanapkę gdy są współlokatorzy, z racji że nie mam pracy dochodowej przez cały czas.
Nie mam nikogo oprócz mojego chłopaka.. On ma tutaj rodzinę Matkę oraz Starszego Brata , a ja mam tylko w PL albo w Angli/Niemczech.

Czasami szukam na siłę pracy ale nawet to nie skutkuje.

Nie wiem co mam robić.. Proszę

Mój stan emocjonalny już wymięka , a kiedy się denerwuję to wyciskam pryszcze lub pale papierosy :cry:

Codziennie staram się czymś zajmować aby o niczym nie myśleć. Czasami chodzę na sesję zdjęciową aby cały stres ze mnie zszedł , traktuje to w formie swojej terapii. Wcześniej chodziłam na treningi : Basen, Siłownia,Siatkówka,Długie spacery po 20 km.

Teraz znowu zamykam się w sobie i trudniej mi sie żyje każdego dnia.

PS: Zawsze wszystko biorę do serca kto coś mi mówi.

Mam nadzieję że mi tu pomożecie nakierować na odpowiednie forum.

Dziękuję za uwagę :oops:

Sortuj wg