co zrobić aby odzyskać chłopaka ?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez lul 30 sty 2014, 22:21
1234qwerty, znajdzie się taka :) pozwól sobie tylko żeby Cię odnalazła ;D ale ja nie wiem, nie doradzam w sprawach sercowych bo jestem w nich na etapie raczkowania xP

Candy14, ja też nie dawno nauczyłam się kochać siebie i póki co rozkoszuję się tym ha ha ha :D ile Twoje dziecko ma lat? :) pierwsze "mama", pierwszy kroczek i rok... świat się zmienia - pięknieje :D
lul

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 22:21
Candy14, ale chyba gdyby dziecko poprosiło o zarabianie dupą, to też byś na to nie poszła ;)
Poza tym dziecko też odchodzi. Jak się tylko wyprowadzi z domu rodziców. A to właśnie facet powinien być na całe życie, albo przynajmniej do swojej śmierci :P
Że bardzo często tak nie jest, to już inna kwestia.

przez Candy14 30 sty 2014, 22:25
ile Twoje dziecko ma lat?

28

1234qwerty, z dzieckiem jest zupelnie inna bajka. Gdyby nie miala innej mozliwosci go nakarmic to nie wiem czy nie poszlabym zarabiac w ten sposob. Dla dziecka tak...dla faceta nie. Dzieci kocha sie bezwarunkowo ..innych ludzi juz niekonieznie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 22:31
Candy14, nie mam dzieci. I szczerze mówiąc nie za bardzo mnie ciągnie, ale nie wydaje mi się, żebym mógł kochać swoje bezwarunkowo. Tzn. małego dzieciaka, to ok. Ale jakby taki dorósł i mi czymś szczegółnie podpadł, to sam nie wiem.

-- 30 sty 2014, 21:35 --

lul,
znajdzie się taka :) pozwól sobie tylko żeby Cię odnalazła ;D

Sama się nie znajdzie, ale staram się :) Staram się także podchodzić do tego z optymizmem i dystansem, na razie jakoś udaje się je utrzymywać, choć bywają gorsze chwile.

przez kupmitrumne 30 sty 2014, 22:51
niczym list do bravo :lol:

przez Candy14 30 sty 2014, 22:56
1234qwerty, ja mam dzieck i wiem ze kocham je bez wzgledu na to c zrbi co nie znaczy ze wszystko co robi akceptuje ale w zaden sposob nie wplywa to na moja milosc do niej. Moglaby zostac lesbijka i nadal bym ja kochala ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 23:01
Candy14, Doskonale rozumiem, ale mimo wszystko nie potrafię postawić się w takiej sytuacji. Nie mówię, że to coś złego, ale jednak bezinteresowna miłość do dziecka, bierze się z instynktu macieżyńskiego/ojcowskiego, a miłość do mężczyzny/kobiety jest jest za coś, więc opiera się na jakiś racjonalnych pobudkach. O ile o takich można mówić w przypadku uczuć ;)

przez Candy14 30 sty 2014, 23:08
No i dlatego uwazam ze bezgraniczna milosc do partnera jest lekko toksyczna i smierdzi wspoluzaleznieniem. W milosci trzeba nauczyc sie dawac ale i tez brac, stawiac granice, nie zapominac o wlasnym komfocie zeby nie zboczyc ze zdrowej sciezki

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 23:11
Candy14, No ale właśnie nie tylko do partnera, bo gdyby dzieciak był wyrodny, a mimo to rodzice robiliby dla niego wszystko, to dla nich ta relacja również byłaby toksyczna :P
Nie mówię tu o zbuntowanym nastolatku, bo wychowywanie dziecka to obowiązek, ale gdyby w życiu dorosłym wyrósł jakiś skurczybyk, to na bezinteresownej miłości można się przejechać.

przez Candy14 30 sty 2014, 23:15
1234qwerty, no kurcze ..jakie dziecko wyrosnie zalezy ode mnie. To ja go ucze zycia , zasad, tego co dobre a co zle. Mam go przestac kochac bo spierzylam wychowanie? No i jak juz wspomnialam zdrowa milosc nie oznacza bezwarunkowej akceptacji wszystkiego co dziecko robi ale nie wplywa na jej natezenie. Kazde dziecko rozrabia, kazdy dorosly popelnia bledy ale rodzic nie kocha ich przez to mniej

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 23:21
Candy14, Nie piszę, o bezwarunkowej akceptacji, tylko o bezwarunkowej miłości. Ale fakt, że nie mam żadnego doświadczenia w tej sprawie i może lepiej, żebym nigdy nie miał :P

przez lul 31 sty 2014, 23:44
Candy14, 28 letnie dziecko? Ha ha a ja myślałam, że jesteśmy rówieśniczkami. Albo Ty masz taki młody umysł albo ja taki "dojrzały" :D Oj tak - swoje dziecko kocha się bezwarunkowo, nosiłaś je 9 miesięcy pod sercem - kto tego nie doświadczył to chyba nie zrozumie... od dzieci wiele można się nauczyć. Takiej beztroskości - one to teraz płaczą a zaraz się śmieją :D. Fakt - to na jakie wyrośnie zależy przecież w większej mierze od wychowania rodziców. Miłość i szacunek wynosi się z domu.
lul

przez Candy14 01 lut 2014, 00:10
Albo Ty masz taki młody umysł albo ja taki "dojrzały" :D

lul, mysle ze jestesmy gdzies po srodku... ja jeszcze nie zramolalam a Ty juz dojrzalas :mrgreen:
I prawda moje dziecko duzo mnie nauczlo..miedzy innymi jak kochac

przez Peter88 01 lut 2014, 01:00
1234qwerty
czy Ty jesteś tym qwerty z którym żadna kobieta nie chciała związać się na stałe? :roll: , czemu lepiej, że nie masz doświadczenia w "tej" sprawie?
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Sortuj wg