pomoc dla żony

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

pomoc dla żony

przez conrad 29 sty 2014, 19:21
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum i szukam dobrego specjalisty dla mojej żony. Chodzi o psychologa, który będzie umiał poradzić sobie z Zespołem Niezaspokojenia Emocjonalnego u mojej żony.

pomoc dla żony

przez Candy14 29 sty 2014, 20:04
conrad, i szukasz go na forum?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

pomoc dla żony

przez conrad 29 sty 2014, 20:25
Pytam Może ktoś ma namiary na dobrego specjalistę. Może być z Poznania, Łodzi lub Warszawy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

pomoc dla żony

przez Candy14 29 sty 2014, 20:36
conrad, rozumiem. Nie wiem czy ktos da Ci namiar. Ja ze swojej strony polecam ksiazke . Warto przczytac zeby zrozumiec co dzieje sie zona http://www.ksiegarnia.ekai.pl/zajrzyj-do-ksiazki/866
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

pomoc dla żony

przez conrad 29 sty 2014, 20:39
Dzięki. Mam tę książkę i właśnie ją czytam.

pomoc dla żony

przez true 29 sty 2014, 20:41
Zespołem Niezaspokojenia Emocjonalnego ...a moze lekarz z miasta by ja skierowal po diagnozie? czy sam to zdiagnozowales?

pomoc dla żony

przez conrad 29 sty 2014, 21:02
-- 29 sty 2014, 20:03 --

Podejrzewam, że to jest to na podstawie tej książki, bo moja żona jest niedojrzała emocjonalnie. Sama nie pracuje, zajmuje się tylko sobą naszą córką, a ciągle ma pretensje do mnie, że ja pracuję i mam wobec tego mało czasu dla niej i córki. Nie chce ze mną współżyć, gdy rozmawiamy to tylko w obecności jej rodziców, prawie nigdy sam na sam, skarży na mnie swojej mamie, jakby nie umiała problemów rozwiązywać sama ze mną, nie mogę jej przetłumaczyć, że na wszystko trzeba zapracować samemu, jeżeli czegoś chce to musi to być natychmiast, a jeżeli niema natychmiast to się śmiertelnie obraża. Chce doprowadzić do rozwodu i pozbawić mnie kontaktu z córką, a córkę pozbawić ojca. Z tego co zaobserwowałem to rodzice żony byli wobec niej nadopiekuńczy. Cały problem opisałem na forum Netkobiety, dział Psychologia '' Moja żona zachowuje się jak małe dziecko - co robić ?''

Sortuj wg