No, cześć ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

No, cześć ;)

przez Observer 29 sty 2014, 01:23
Witam wszystkich serdecznie!
Mam 19 lat a moje imię to Oliwier.
Sam mam problemy, ale na razie wydają się one do rozwiązania prze ze mnie, w końcu jestem młody. Jak w moim nicku, jestem typem obserwatora oraz racjonalisty. Obserwuję ludzi i staram się uczyć na cudzych błędach. Być może dla tego jestem dość inteligentny jak na swój wiek. A może to tylko rozdmuchane ego :D .
Ostatnio zauważyłem, iż pewna osoba zachowuje się dość dziwnie, nienaturalnie. Czegoś jej brakuje ? Ma jakieś problemy ?
Wydaje mi się że nie ma osoby z którą mogła by o tym pomówić. Tak, to kobieta. Chcę napisać o tym więcej w innym temacie i zrozumieć zachowanie tej osoby (na początek, potem zobaczymy).

No, cześć ;)

przez arwena27 29 sty 2014, 01:36
Witaj Observer:)
Podziwiam twoje bardzo pozytywne podejście do rowiązywania problemów co mnie bardzo cieszy, nic tylko brać przykład :great: Super,że nie oceniasz dziwnych zachowań ludzi z góry tylko próbójesz się w czuć w sytuacje drugiego człowieka i go zrozumieć,,szkoda,że jest tak mało ludzi z taką dóżą ilością empati :( Ciesze się,że tu jestes zalogowany i moge do ciebie pisać :D
Miłego obserwowania i wyciagania ciekawych wniosków z forum :)

No, cześć ;)

przez Observer 29 sty 2014, 02:04
Miło mi, dziękuję za ciepłe słowa :uklon:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

No, cześć ;)

przez White Rabbit 29 sty 2014, 03:35
Czołem!
Observer, jesteś humanistą?

W jakim stopniu, wyrażonym procentowo, potrzebujesz wniknąć w (zrozumieć) sytuację obserwowanego obiektu (tutaj: kobiety), byś mógł poczuć się usatysfakcjonowany?

No, cześć ;)

przez Observer 29 sty 2014, 03:54
Być może w pewnym stopniu jestem humanistą. "Humanista" ma wiele definicji. Mój charakter pasuje do kilku z nich.

Co do drugiego pytania to myślę że jest to ok. 75%. Co mnie do tego skłania? Myślę że ciekawość oraz zainteresowanie daną osobą a także poczucie sympatii do niej :smile:

No, cześć ;)

przez damian89 29 sty 2014, 22:51
Cześć :o

No, cześć ;)

przez Observer 29 sty 2014, 23:58
Cześć ;), ponownie. Ciekawe jak długo muszę czekać na możliwość założenia tematu w innych działach? Ktoś się orientuje? :angel:

No, cześć ;)

przez RoadRoller 30 sty 2014, 00:23
cześć :) z tego co pamiętam, to od razu, jak wejdziesz w jakiś dział, masz na górze 'nowy temat' :)

Sortuj wg