Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Decevante

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Zarejestrowałam się już dawno, ale bałam się pisać. Teraz z resztą też się boję. Ale chcę przełamać ten lęk. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko mojej obecności. Wolałabym nie pisać nic o sobie, bo uważam siebie za najgorszą osobę na świecie. Narazie tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Zarejestrowałam się już dawno, ale bałam się pisać. Teraz z resztą też się boję. Ale chcę przełamać ten lęk. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko mojej obecności. Wolałabym nie pisać nic o sobie, bo uważam siebie za najgorszą osobę na świecie. Narazie tyle..

Witaj :D Dlaczego się bałaś? Co mogłoby Ci się stać w virtualu? :D Przeciwko obecności? To byłoby chyba raczej absurdem. ;) Jedynie cokolwiek przeciwko każdemu z nas mógłby mieć założyciel forum. Wszyscy jesteśmy tu na tych samych prawach i zasadach.

Baw się dobrze na forum i niczym nie przejmuj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Nadmień coś o sobie? Nikt nie jest gor­szy, ani lep­szy. I nie bój się. Uciekają przed swoim strachem, zdążasz je­dynie skrótem na je­go spotkanie. Głowa do góry. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak, że boję się wypowiadać nawet w internecie. Boję się odpowiedzi ludzi, tego, co mogą sobie pomyśleć, czytając to, co napisałam. I ich komentarzy. Tak samo, jak normalnie boję się ludzi. Nadal boję się tutaj pisać, w innych działach, chociaż chciałabym. Mam takie wrażenie, że tutaj wszyscy są od dawna, znają się i dlatego mogą tu pisać. A ja jestem od niedawna, więc nie mam prawa. Zwykle dlatego tylko zawsze czytam tematy i nic nie piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak, że boję się wypowiadać nawet w internecie. Boję się odpowiedzi ludzi, tego, co mogą sobie pomyśleć, czytając to, co napisałam. I ich komentarzy. Tak samo, jak normalnie boję się ludzi. Nadal boję się tutaj pisać, w innych działach, chociaż chciałabym. Mam takie wrażenie, że tutaj wszyscy są od dawna, znają się i dlatego mogą tu pisać. A ja jestem od niedawna, więc nie mam prawa. Zwykle dlatego tylko zawsze czytam tematy i nic nie piszę.

Kiedyś każdy tu był nowy :) Co jak co, ale tutaj nie masz się czego bać :) Witam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Zarejestrowałam się już dawno, ale bałam się pisać. Teraz z resztą też się boję. Ale chcę przełamać ten lęk. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko mojej obecności. Wolałabym nie pisać nic o sobie, bo uważam siebie za najgorszą osobę na świecie. Narazie tyle..

Tutaj oczywiście komisja świromodów z szaloną adminką na czele śledzi i ocenia każdą wypowiedź,proszę się mieć na baczności :mrgreen: !

 

Pomijając mój nędzny żart - Witamy na forum,bać się nie ma czego bo rzadko kiedy tu dochodzi do oceniania innych,ich wypowiedzi itd,więc spokojnie czuj się tu zupełnie na luzie bo nie ma się czym stresować :D rozgość się i pisz ile dusza zapragnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstańmy więc siostry i bracia "Wielka Siostra Przemówiła" (jakoś nie mogłam się powstrzymać XP)

 

Mam tak, że boję się wypowiadać nawet w internecie. Boję się odpowiedzi ludzi, tego, co mogą sobie pomyśleć, czytając to, co napisałam. I ich komentarzy. Tak samo, jak normalnie boję się ludzi. Nadal boję się tutaj pisać, w innych działach, chociaż chciałabym. Mam takie wrażenie, że tutaj wszyscy są od dawna, znają się i dlatego mogą tu pisać. A ja jestem od niedawna, więc nie mam prawa. Zwykle dlatego tylko zawsze czytam tematy i nic nie piszę.

 

Przede wszystkim Cześć, witam wśród swoich (w takich chwilach słowo "my" nadal brzmi dla mnie jakoś dziwnie). Antecedentne rozumiem co czujesz bo sama na samym początku kariery surfowania po internecie (zaczęły się fora tematyczne itp.) miałam tą blokadę i w pewnym sensie nadal ją mam,choć nie tak sporą jak kiedyś (zależy od otoczenia). To że chcesz bezpośrednio uczestniczyć to już spory popęd dla motywacji a takie miejsca jak to są raczej najlepsze na "pierwszy strzał" choćby już ze względu na lepszą wyrozumiałość względem drugiego niż na standardowych forach wielotematycznych.

Także życzę ci tego rozpędu z górki w twoim własnym tempie, a potem to już powinno być coraz lepiej i lepiej.

Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×