Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez piterotr 29 sty 2014, 18:51
Sami swoi. Piszta co chceta :P
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Akae 30 sty 2014, 01:31
Powstańmy więc siostry i bracia "Wielka Siostra Przemówiła" (jakoś nie mogłam się powstrzymać XP)

Antecedentne napisał(a):Mam tak, że boję się wypowiadać nawet w internecie. Boję się odpowiedzi ludzi, tego, co mogą sobie pomyśleć, czytając to, co napisałam. I ich komentarzy. Tak samo, jak normalnie boję się ludzi. Nadal boję się tutaj pisać, w innych działach, chociaż chciałabym. Mam takie wrażenie, że tutaj wszyscy są od dawna, znają się i dlatego mogą tu pisać. A ja jestem od niedawna, więc nie mam prawa. Zwykle dlatego tylko zawsze czytam tematy i nic nie piszę.

Przede wszystkim Cześć, witam wśród swoich (w takich chwilach słowo "my" nadal brzmi dla mnie jakoś dziwnie). Antecedentne rozumiem co czujesz bo sama na samym początku kariery surfowania po internecie (zaczęły się fora tematyczne itp.) miałam tą blokadę i w pewnym sensie nadal ją mam,choć nie tak sporą jak kiedyś (zależy od otoczenia). To że chcesz bezpośrednio uczestniczyć to już spory popęd dla motywacji a takie miejsca jak to są raczej najlepsze na "pierwszy strzał" choćby już ze względu na lepszą wyrozumiałość względem drugiego niż na standardowych forach wielotematycznych.
Także życzę ci tego rozpędu z górki w twoim własnym tempie, a potem to już powinno być coraz lepiej i lepiej.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Sortuj wg