zaburzenia oobowości i wszystko co sie z tym je..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez nikka 26 sty 2014, 01:19
Witajcie,
Czytam to forum bardzo długo i nie mogę się przełamać by napisać ,zadać pytania ,poczuć że nie jestem w totalnej doopie . Otóż walczę z zaburzeniami odżywiania -poszłam na terapię ..praca nad sobą i kolejny problem depresja -zmierzenie się z syfiatą przeszłością rozłożyło mnie na łopatki ,więc i z tym żyję .Koniec końców jak nie było poprawy ,tylko gorzej padła nazwa zaburzenia osobowości. Hmm "kolorowe" wyniszczające połączenie :bezradny:
Poraz kolejny podnoszę się i walczę .bo wiem że warto .

Pozdrowienia i siły dla Was wszystkich którzy się tutaj mierzycie ze swoimi demonami :))
---------------
Asertin100 mg
Senzop 75mg

przez EmInQu 26 sty 2014, 09:37
Witaj Nikka :D Pewnie, że warto 8) Powodzenia :D
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez vifi 26 sty 2014, 15:18
nikka, w czasie terapii często występuje takie "pogorszenie", bo dotykamy spraw, które były dla nas przez długi czas zakryte i to z jakiegoś powodu. Tą "etykietką" z zaburzeniami osobowości nie przejmuj się za bardzo. Niektórzy ją dostają, inni nie, pewnie większości chorych dałoby się je przypisać. Twoje ostatnie zdania dają nadzieję że się z tego podniesiesz. Nie krępuj się ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nikka 26 sty 2014, 20:54
Dziękuję za miłe słowa.
Tak, doszłam właśnie do tego że pogorszenie po terapiach nie oznacza wcale że jestem do niczego i nic nie zmieniłam ,tylko jest to proces przeżywania "żałoby" doświadczeń starych ,tzw.leczenie ran,rozgrzebanych na terapii .Więc mam nadzieję że pozamykam w końcu pewne tematy i ruszę do przodu bez zbędnego bagażu .A co do łatki osobowości ,to wiem że który z nas jakieś nie ma ? Nie wszyscy pójdą do lekarza ,wykonają testy itd. by się dowiedzieć ,a w mniejszym lub większym stopniu większość przejawia cechy wielorakich osobowości ..i żyje :))
---------------
Asertin100 mg
Senzop 75mg

Sortuj wg