Marisol

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Marisol

przez Marisol 24 sty 2014, 12:49
Cześć wszystkim ! Nie wiem od czego zacząć. Może więc zacznę od tego dlaczego zarejestrowałam się na tym forum.
Trochę ostatnio zawaliło mi się życie i te trochę trwa już jakiś czas. Rozstałam się z chłopakiem z którym byłam bardzo zżyta i bardzo do niego przywiązana od wielu lat . Przez to też zawaliłam studia i niestety ten semestr spędzam w domu co jeszcze dodatkowo mnie dobija. Byłam u lekarza bo nie mogłam spać, ciągle płakałam i kołatało mi w sercu i przepisał mi jakies leki antydepresyjne o nazwie pramolan. Brałam je przez około 20 dni ale czułam sie po nich jeszcze gorzej wiec je odstawiłam i teraz chociaż nie bolą mnie już oczy i głowa , mogę normalnie wstać wypoczęta a nie jest zombie. Jednak moje problemy nadal nie zostały rozwiązane , nie umiem pogodzić się z tym co się stało. Nadal kocham tego chłopaka ale niestety już pozamiatane , nie odbiera telefonów, nie odpisuje, nie chce mieć ze mną nic wspólnego. Studia zacznę dopiero od października i nie wiem jak się do tego zabiorę. Nie mam na nic ochoty , nic mnie nie cieszy, po domu chodzę zła i warczę na wszystkich.
Chciałabym po prostu pogadać z kimś , niekoniecznie o moich problemach , lubię też pomagać innym dlatego tu przyszłam. No i chętnie poznam kogoś kto ma lub miał mocno złamane serce.

Marisol

przez Kalebx3 24 sty 2014, 14:31
Marisol ,czas leczy rany , a tak poza tym radzę wyciągnąc wnioski na przyszlość ,czemu akurat stalo sie tak jak się stało, może przyczyna ,że się nieudało leży w Tobie , może ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marisol

przez Marisol 24 sty 2014, 15:19
Dlaczego sugerujesz że we mnie jest wina skoro nie znasz sytuacji ? Mój chłopak do aniołów nie należał , brał narkotyki i pił, zdarzało mu się mieć konflikt z prawem. Chociaż mnie nigdy nie uderzył umiał mnie uderzyć psychicznie. Ja to wszystko znosiłam bo go kochałam i myślałam że z czasem dorośnie , zmieni się. Nigdy nie powiedziałam mu nic złego, nie zrobiłam wyrzutów gdy mnie zaniedbywał, niedotrzymywał obietnic , wynosił książki z domu żeby mieć na dragi. Zawsze wybaczałam. Teraz zostałam z niczym.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marisol

przez Kalebx3 24 sty 2014, 15:30
tak Ci nadokuczał , ale to On nie chce byc z Tobą. I niczego nie sugeruję , myslałem ,żebyś to też wzięla pod rozmyślunek .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marisol

przez Bukowski 24 sty 2014, 15:57
Witaj Marisol.
Bukowski

Marisol

przez Marisol 24 sty 2014, 16:53
Witam witam

Marisol

przez Bukowski 24 sty 2014, 18:11
Powiedz mi co studiowałaś. :smile:
Bukowski

Marisol

przez Marisol 24 sty 2014, 21:00
pedagogike , ale teraz jak i tak to rzuciłam to chce isc na jakies inne studia na cos z muzyką albo na ASP

Marisol

przez nerwosol-men 24 sty 2014, 21:03
witaj na forum
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Marisol

przez Bukowski 24 sty 2014, 21:05
Marisol, ASP 8) Pochwalam tą idee.
Bukowski

Marisol

przez cyklopka 24 sty 2014, 21:55
Jak myślisz o ASP to mogłabyś wykorzystać ten semestr na kompletowanie materiałów do portfolio i ćwiczenia, poza tym możesz malowaniem wyrazić swoje uczucia.

I trochę mnie przeraża, że ktoś ci zapisał antydepresanty na smutek po rozstaniu (który dotyka każdego), a nie zajął się konsekwencjami bycia z człowiekiem uzależnionym, który cię źle traktował. Nie chcę nikogo oceniać, ale wydaje mi się, że to poważne.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg