Ciężar kazdego dnia

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Ciężar kazdego dnia

przez Inga_beta 24 sty 2014, 09:38
Witaj
Jeżeli twój ojciec pił to terapia jak najbardziej jest dla ciebie, bo to samopoczcuie które masz to wynik nieszczęśliwego dzieciństwa. Trzeba się rozprawić z dzieciństwem, uleczyć dawne rany a wtedy wróci radość życia i odzyskasz kontrolę nad sobą i swoim życiem. A używki to droga na dno.

Ciężar kazdego dnia

przez LoveHope 24 sty 2014, 14:32
Labradorek, trzymamy za Ciebie kciuki! :)
Nie masz z kim pogadać? Zapraszam ♥

LoveHope

Ciężar kazdego dnia

przez Labradorek 24 sty 2014, 18:33
Wszystkiego czyli np. Leki na poprawe beznadziejnego samopoczucia? Są wogole takie?

-- 24 sty 2014, 17:35 --

Dziekuje LoveHope :)

-- 01 lut 2014, 21:30 --

A co radzicie leki czy psychoterapia najpierw? Wiem ze wizyta u psychologa jest istotna, ale co zrobić jeśli nerwica na tyle mnie spustoszyła, że źle śpię, nie mogę sie skoncentrować, mam gonotwe myśli i nieogar bardzo czesto. Tak jakbym sie rozsypal jak domek z kart

-- 10 lut 2014, 01:04 --

Chyba postawie na lekarza, psychiatrę i nie zdiagnozuje co mi jest. Jestem prawie pewny ze to deprecha. Ale specjalista będzie pewny..raczej

-- 10 lut 2014, 01:06 --

Chyba postawie na lekarza, psychiatrę i niech zdiagnozuje co mi jest. Jestem prawie pewny ze to deprecha. Ale specjalista będzie pewny..raczej
Co do używek to tak jak pod powiadacie, z deszczu pod rynnę. Myślę ze szkoda życia jeszcze mi na to. Nie dzieki :]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg