witam serdecznie i poszukuje pomocy, nie moge juz tak zyc.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez maciek-zsm 24 sty 2014, 18:30
Wiesz co, skontaktuj się najpierw z psychologiem, jeśli on po obejrzeniu Cię uzna, że potrzebujesz leków to sam Cię wyśle do lekarza. Szczerze mu opowiedz. Dla mnie to brzmi trochę jak depresja, nie jest to może silne ale jeśli trwa już tak długo to czas coś zmienić porządnie. Są różne leki ale przecież my Ci ich i tak nie przepiszemy. Możesz spróbować jakiegoś Deprimu bez recepty ale nie wiadomo, czy Ci pomoże. Lepiej to obgadać z psychologiem lub nawet z psychiatrą (psycholog też Ci leków nie przepisze).

przez Labradorek 24 sty 2014, 18:48
Nawet nie chce rad konkretnego leku i samemu bez konsultacji ze specjalistą sobie brać. W ogóle bylem raczej przeciwnikiem "chemicznego szczęścia". W postaci drągów,alkoholu,używek czy leków. Ale skoro wszystkie mi znane sposoby od sportu,muzykę,techniki relaksacyjne nie pomogły mi, to od nie dawna zacząłem myśleć o lekach. Czytam że pomogły ludziom, że poprawiły jakość życia, z beznadziejnego na w miarę normalne. Hm, moze i to nadzieja dla mnie?

przez maciek-zsm 24 sty 2014, 23:50
Może tak być, że są Ci potrzebne. To może ocenić lekarz lub terapeuta właśnie. Czasem poradzisz sobie lepiej z przyczynami choroby nie mając na głowie złych myśli lub lęków a czasem dasz radę bez leków. To bardzo indywidualna sprawa. Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cyklopka 25 sty 2014, 00:10
Wiadomo, że lekarstwa nie rozwiążą relacji z ludźmi ani sytuacji życiowych (no może niektórzy woleliby tak myśleć), ale jeśli prawdziwym problemem jest chemia mózgu, to jest to uzasadnione działanie.

maciek-zsm napisał(a):Możesz spróbować jakiegoś Deprimu bez recepty ale nie wiadomo, czy Ci pomoże.

Lewatywa i mokre prześcieradło. Deprim to wyciąg z dziurawca, który uwrażliwia skórę na światło. Być może dzięki temu ciało produkuje więcej witaminy D? Reklamowanie go jako "leku na depresję bez recepty" jest normalnie nieetyczne.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg