Samotność ..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Samotność ..

przez Indifference1 20 sty 2014, 21:17
mała16, rady już były-zerwać kontakt, zapomnieć. Co chcesz usłyszeć? Ten koleś ma dziewczynę, już go nie obchodzisz.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność ..

przez mała16 20 sty 2014, 21:18
White Rabbit napisał(a): Czasami jednak sami dokladamy sobie do dramatyzmu, zamykając to, co się dzieje w kategoriach bez wyjścia.

W jaki sposób " sami dokładamy sobie do dramatyzmu " ?

Samotność ..

przez Freak696 21 sty 2014, 08:38
Powiem jednoznacznie czas leczy rany. Z Twojego nicka wynika (rym) że jesteś bardzo młodą osobą ale nie ważne młody czy stary tak samo przezywa rozstanie z osobą, którą kocha. Dramatyzmu dokładamy gdy wierzymy, że dany związek można uratować, łudzimy się że coś nagle się zmieni, wtedy zaczyna się potok myśli, których nie jesteśmy w stanie zatrzymać i to ten dramatyzm.

Moja rada jest tak sama jak wyżej Koleżanka napisała. Nie oglądaj się za Siebie jestem pewien na 100% że znajdziesz miłość.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność ..

przez JJ_Papa 24 sty 2014, 03:07
Mam taki pomysł... Jak bedziesz chciała do niego napiać to napisz do mnie... Niektórzy mówią, że całkiem spoko ze mnie gość :P

Samotność ..

przez Inga_beta 24 sty 2014, 09:51
Nie znajdziesz bo trudno ci cokolwiek doradzić, co by ci pomogło.
Masz problemy z własną psychiką, która jest zaburzona i potrzebuje wyleczenia.
Rozumiem to co przeżywasz, bo sama przechodziłam przez coś podobnego, a wyrzekanie się takiej miłości nic nie daje, bo to nie miłość jest przyczyną twoich problemów.
Ta miłość jest jak narkotyk, i służy do tego żeby sobie poprawić samopoczucie oraz do tego aby nie widzieć tego czego najbardziej się boisz i od czego uciekasz.
Cierpisz na jakieś zaburzenia i za pomocą takiej toksycznej miłośći próbujesz sobie pomóc.
Jest taka książka Kobiety które kochają za bardzo. Przeczytaj ją sobie a na pewno odnajdziesz tam siebie i zrozumiesz skąd biorą się twoje problemy. A cierpienie z powodu nieszczęśliwej miłośći jest straszne i bardzo wyniszczające.

Samotność ..

przez Bukowski 24 sty 2014, 12:07
:lol:
Bukowski

Samotność ..

przez vifi 26 sty 2014, 15:05
mała16, niestety Inga_beta, ma dużo racji. Znajdujesz "miłość" zależną, toksyczną. Niektórzy chłopcy wyczuwają twoją wielką potrzebę miłości, a z drugiej strony niepewność i Cię wykorzystują. Szukanie miłości bez poczucia własnej wartości niestety często tak się kończy. Musisz o siebie dbać, być ważna dla samej siebie. To czy znajdziesz chłopaka nie jest najważniejszą sprawą, nie mówi o twojej wartości. Chodzenie z chłopakiem który ma dziewczynę, który nie odwzajemnia uczucia jest kłamstwem i powinnaś to zerwać. Przyjrzyj się tej pustce kiedy jesteś sama, twoim relacjom z rodzicami, może pogadaj z jakimś psychologiem, choćby szkolnym. Myśli na jego temat po zerwaniu z czasem powinny minąć.

Sortuj wg