czy to już teraz ?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czy to już teraz ?

przez abrakadabra xx 10 sty 2014, 19:35
Czy jeżeli nie istnieje żaden lek który mógłby mi pomóc i nie istnieje żadna osoba która w mojej spierdoloności nie potrafi wyciągnąć mnie z odmętów nienawiści, gniewu i lęku to czy już teraz a może jeszcze trochę tylko po co?
abrakadabra xx

czy to już teraz ?

przez warrior11 10 sty 2014, 19:47
nigdy nie trać nadziei,
jeżeli już nie potrafisz sam sobie pomóc,
szukaj pomocy wszędzie,gdzie to możliwe
walcz o siebie
i walcz o swoje życie
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

czy to już teraz ?

przez abrakadabra xx 10 sty 2014, 20:09
warrior11, U zdrowego człowieka naturalnym stanem umysłu jest co najmniej spokój, u mnie dominującą emocją jest lęk a co za tym idzie formą obrony jest agresja która na chwilę daje ukojenie ale zaraz po tym pojawia się poczucie winy często nie uzasadnione tak jakby wcielenie się w punk widzenia innej osoby która daje subtelne sygnały że przecież z jej strony było wszystko w porządku chociaż wiem że ta osoba jest współwinna mojej sytuacji (bardzo spierdolonej)
abrakadabra xx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czy to już teraz ?

przez andzia-123 10 sty 2014, 20:13
Czesc, wtrace sie, bo wlasnie przed chwila, sama sie wyzylam, juz chyba z bezradnosci, na osobie ktora tak naprawde nic nie zrobila. I mam tak dosc czesto ;(

czy to już teraz ?

przez abrakadabra xx 10 sty 2014, 20:18
walcz o swoje życie

Walczę, tylko ile jeszcze można powiedz jak długo jeszcze pomimo tego że teoretycznie wiem jak mogę sobie pomóc, kiedy wrażam w życie wszystkie techniki jakie znam działają tylko chwilowo, mój chory umysł nie potrafi wytwać zbyt długo w tym stanie, wraca z powrotem na stare ścieżki...

-- 10 sty 2014, 19:21 --

andzia-123, Twoje emocje znalazły ujście u bogu winnej osoby?

-- 10 sty 2014, 19:32 --

Czy czujecie się czasami jak osoby gorszej kategorii, mam na myśli chore osoby w "normalnej" rodzinie ale jednak emocjonalnie patologicznej, ja mam nerwicę i jestem traktowany jak śmieć. Kiedy oczywistym jest wspólne rozwiązywaniw problemów jak w każdej kochającej się rodzinie, natomiast rodzina jest wspaniała ale tylko wtedy kiedy wszyscy są zdrowi.
abrakadabra xx

czy to już teraz ?

przez andzia-123 10 sty 2014, 20:54
Tak, wyzywam sie na swoim partnerze bez sensu i za wszystko potrafie go opier...lic. On oczywiscie wie, ze jestem chora, ale jakos za bardzo nie rozumie i w sumie nie ddziwie sie. Co do rodziny to martwili sie owszem, jak jeszcze nie bylo wiadomo co mi jest. a teraz nawet nie mam zamiaru im tlumaczyc co to nerwica bo i tak nie zrozumieja.. Sama jeszcze niedawno bym pomyslala, ze nerwica objawia sie tym, ze ktos jest nerwowy i musi sie wyzyc.. poprostu

czy to już teraz ?

przez abrakadabra xx 10 sty 2014, 21:03
andzia-123, a może gdybyś poprosiła ich żeby obeznali się w temacie czym jest nerwica, w końcu jesteście rodziną no i Twój partner też wypadało by gdyby znał podstawy, być może wtedy byli by bardziej wyrozumiali.
abrakadabra xx

czy to już teraz ?

przez andzia-123 10 sty 2014, 22:29
on akurat wie co to nerwica, codziennie mu cos nowego czytam ;p a reszta mnie nie interesuje. Nie mieszkaja ze mna i wiem, ze sama musze sobie z tym poradzic, oni na pewno tego za mnie nie zrobia..

czy to już teraz ?

przez zima 10 sty 2014, 22:49
abrakadabra xx, zacznij brac leki.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

czy to już teraz ?

przez abrakadabra xx 10 sty 2014, 22:57
zima, jakie? Brałem już tony różnych od przeciwpadaczkowych po antydepresyjne a nawet na schize i zawsze gorzej się czułem niż bez. Lekarz nie ma pojęcia co mogło by mi pomóc. Jedyne co mi pomaga to benzo.
abrakadabra xx

czy to już teraz ?

przez zima 10 sty 2014, 23:04
abrakadabra xx, jak benzo to przerzuc sie na trittico minimum 75mg, a jesli dawka kuracyjna to 150mg. bierz regularnie przez minimum 4 miesiace zeby poczuc efekt.
benzo one day dancer
live yourself.

czy to już teraz ?

przez vifi 10 sty 2014, 23:06
abrakadabra xx, za wcześnie jeszcze mówić o istnieniu i nieistnieniu. Nie wiem ile leków spróbowałaś/na ilu terapiach byłeś. Są tacy co wychodzą z nerwicy nawet po 8-10 latach terapii i dobierania leków. Nie wiem na co ty chorujesz. Masz jakąś diagnozę?
Może to głupia rada, ale ja w trudnych chwilach staram się przeżywać tylko jedną chwilę na raz. Wtedy okazuje się że teraźniejszość nie jest aż taka przygniatająca.

czy to już teraz ?

przez zima 10 sty 2014, 23:28
vifi,
Są tacy co wychodzą z nerwicy nawet po 8-10 latach terapii i dobierania leków.

po pierwsze wiek jest istotny. sprawa staje sie prostsza blizej 30stki. po drugie szukajcie a znajdziecie. a po 3ecie dobry psychiatra dobierze wlasciwe leki po godzinie zaangazowanego wywiadu, natomiast psychoterapi wylacznie w celach samorozwojowych.
benzo one day dancer
live yourself.

czy to już teraz ?

przez ladywind 10 sty 2014, 23:41
zima, tzn bliżej 30 łatwiej wyjść z nerwicy ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg