Cześć wreszcie się przełamałem :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć wreszcie się przełamałem :)

przez Gormen 26 lis 2006, 16:11
Cześć wam!!! Jestem nowy na tym forum. Moja historia jest długa i skomplikowana jak większości z Was. Choroba która mnie spotkała (depresja z epizodami maniakalnymi i psychopatycznymi) trwa od sześciu lat, ale moje problemy zaczeły się o wiele wcześniej........Ostatnio mały dołek psychiczny spowodował że nie dostałem nowej pracy na którą bardzo liczyłem, ale nie łamie się jutro mam spotkanie w sprawie następnej w końcu coś musi się rozkręcić :)) Tym czasem wegetuje w domu przed komputerem oderwany od świata zewnętrznego, na szczęście jakoś się trzymam na tej pustyni dzięki mojej kochanej Żonie i Córce no i oczywiście nie obejdzie się bez prochów (cilon, zalasta). Mam kłopoty w kontaktach z innymi ludźmi, myśle że rozmowa z Wami napewno mi pomoże. Ja też wiele w życiu przeszedłem i jeżeli zajdzie taka potrzeba postaram się pomóc. Skończe wreszcie zanudzać bo zaraz znowu złapie doła:) Dzięki wielkie że jesteście:)

przez gusia 26 lis 2006, 17:04
Gormen,miło Cię poznac :P Witaj.
Gormen napisał(a):ale nie łamie się

To bardzo ważne....
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez lily 26 lis 2006, 17:42
Witaj :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 26 lis 2006, 20:14
Witam serdecznie :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez anita27 26 lis 2006, 20:31
Witam i pozdrawiam :smile:
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez DarkAngel 26 lis 2006, 21:32
Witam w oazie spokoju i miłości "Nierwica".... ;)
Obrazek
ExModerator

przez wodnik 26 lis 2006, 21:50
WITAJ!będzie dobrze.
"bez szacunku do samego siebie życie nie ma większego sensu.nie mając zaufania do siebie,skazujemy się na łaskę innych i uzależniamy od zdarzeń."

przez limba 26 lis 2006, 21:55
Witaj Gormen!!Niemartw się my tu wszyscy mamy,, niezłego doła''-ale będzie lepiej zobaczysz,prochy zaczną działać i przynajmniej trochę staniesz na nogi aby obiektywnie spojżeć na świat-DASZ RADE
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Gormen 26 lis 2006, 23:07
Dzięki ludzie za przywitanie myśle że tak szybko się z wami nie rozstanę :smile: Postanowiłem do was dołączyć ponieważ w moim życiu nie mam nikogo (oprócz żony) do kogo mógłbym się zwrócić z problemem. Moje samopoczucie w tej chwili można określić jako dobre, ale jeszcze kilka miesięcy temu przechodziłem razem z moją rodziną kolejne w moim życiu spotkanie z piekłem. Razem z żoną przeprowadziliśmy się do miejsca z którym są związane niezbyt przyjemne dla mnie wspomnienia związane z chorobą. Przez pierwsze dni, tygodnie i miesiące każde wyjście do sklepu, urzędu czy nawet na balkon stanowiło dla mnie drogę przez mękę :( W oczekiwaniu na moje dziecko które niebawem miało się urodzić remontowałem mieszkanie i szukałem pracy jakimś cudem znalazłem, lecz im bliżej było porodu tym czułem się gorzej tak jak ja miałbym rodzić a nie moja żona. W dniu w którym córeczka znalazła się w domu nastąpiło załamanie. Przestraszyłem się rzeczywistości, myślałem że życie dla mnie się już zkończyło, w tej chwili widziałem się tylko w psychiatryku, miałem lęki że zrobie krzywdę mojej rodzinie bałem się patrzeć na ostre przedmioty w obawie że moja ciemna strona jakieś wielkie zło może zrobić coś strasznego. Przepraszałem Ewę że los pozwolił mi ją spotkać że się urodziłem i że żyję. Do tej pory nie wiem jak ona sobie z tym poradziła. W tym strasznym dniu odwiedzili nas jej rodzice zdezorientowani aż zbledli na mój widok. Panowała grobowa atmosfera. W końcu pojechałem z nimi do moich rodziców myślałem że reszte życia spędzę w szpitalu :shock: Jednak po paru wizytach u lekarzy się poprawiło aż w końcu lęki całkiem ustąpiły. Znalazłem kolejną pracę o zgrozo jako kierowca a w tej pracy oczywiście pełny mobbing na mojej osobie czasami jak jechałem w nocy miałem lęki że coś może mi się stać prosiłem Boga żeby mi pomógł (zazwyczaj pomagało) i jakoś to wszystko przetrwałem. Próbowałem zmienić pracę ale mi się nie udało większy pojazd i dalekie trasy przybiły mnie całkiem. Ale mimo obaw związanych z przyszłością jak dam sobie w nowej pracy jak wychowam córkę(nie miałem ojca), wiem że jeszcze będzie lepiej, i wam wszystkim też tego życzę :D

przez shadow_no 26 lis 2006, 23:24
Witam na forum,
czuj się jak u siebie!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez LINA 27 lis 2006, 11:26
Witaj :D

przez maiev 27 lis 2006, 14:19
Witam cieplutko!!
"I need a new version of me..."

Sortuj wg