chcę się zabić

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

chcę się zabić

przez EmInQu 10 sty 2014, 08:12
vader napisał(a):Już naprawdę nie mam siły, by żyć...Wszystko się wali i komplikuje, moje zycie straciło jakikolwiek sens. Nikt nie chce mi pomóc, nie mam w nikim oparcia... Jestem hipochondrykiem i ciągle widzę u siebie jakieś poważne a nawet zagrażające zyciu dolegliwości, wyszukuję nowe choroby i nie potrafię sobie z tym poradzić. Chcę się zabić ale nie mam odwagi...

Cześć Vader. :D Tak na marginesie to masz bliski memu sercu nick :P Co robisz w tym kierunku, by Twoje życie choć cień tego sensu stworzyło? Wiesz, wygodnie jest się tylko nad swoim losem użalać i czekać aż szczęście samo się do nas uśmiechnie. Dlaczego nie wpadłeś na pomysł, aby wolny czas, który poświęcasz na wymyślanie sobie dolegliwości spożytkować bardziej produktywnie i zarazem wyczerpująco? Wymaga to duzo większego poświęcenia i wysiłku? Nieprawdaż? ;) Odnośnie Twojej chęci pozbawienia się życia, to wydaje mi się, że raczej nie ma jej zbyt wiele. ;) No ale to moje subiektywne odczucie. Czego bowiem miałbyś się bać? Bólu? Przecież istnieje masa sposobów, by go nie czuć.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

chcę się zabić

przez lul 10 sty 2014, 08:25
A po co Ci ten sens? Nie możesz żyć - bo tak - bo masz do tego prawo? Na śmierć i tak jesteśmy skazani, bez Naszego wyboru, prędzej czy później to nastąpi.... Nie czytaj o chorobach - to jeszcze bardziej wkręca - poczytaj o ZDROWIU - jak o niego dbać i takie tam :) Powodzenia :) życzę uśmiechu :)
lul

chcę się zabić

przez comatom 10 sty 2014, 08:27
Codziennie myślę o tym...zamiast żyć :shock:
comatom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chcę się zabić

przez lul 10 sty 2014, 08:45
żyjmy bo chcemy, z własnego wyboru - nie jest tak prościej? Rzeczy genialne są proste. Kto wie czy to nie tutaj na Ziemi jest Niebo albo Piekło. My sami decydujemy jak żyjemy, jak marnujemy Nasze życie, jak się nim cieszymy ile z niego czerpiemy...

comatom to może od dzisiaj, przestaniesz myśleć a zaczniesz żyć? :)
lul

chcę się zabić

przez comatom 10 sty 2014, 08:52
lul, tak bardzo bym chciał aż się /cenzura/ popłakałem
Ja /cenzura/.....
comatom

chcę się zabić

przez lul 10 sty 2014, 08:56
comatom skup się na teraźniejszości, na tym co robisz... Popłakałeś się? "Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią" :D

spadam na inną galaktykę, cześć! :)
lul

chcę się zabić

przez blue_girl 12 kwi 2014, 01:46
W hipochondrii to akurat ja jestem miszczem! :great:
10 lat mnie męczyła od 20 roku życia aż mi przeszło całkowicie.
Nie wiem... może mi się znudziło.
Mów na co cierpisz, co tam wymyśliłeś ? :)
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę. Ale to nic nie zmieni.

Sortuj wg