chcę się zabić

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

chcę się zabić

przez vader 28 gru 2013, 14:25
Już naprawdę nie mam siły, by żyć...Wszystko się wali i komplikuje, moje zycie straciło jakikolwiek sens. Nikt nie chce mi pomóc, nie mam w nikim oparcia... Jestem hipochondrykiem i ciągle widzę u siebie jakieś poważne a nawet zagrażające zyciu dolegliwości, wyszukuję nowe choroby i nie potrafię sobie z tym poradzić. Chcę się zabić ale nie mam odwagi...

chcę się zabić

przez Kalebx3 28 gru 2013, 14:30
Chcę się zabić ale nie mam odwagi...

Skoro nie masz odwagi to znaczy ,że powinnaś jeszcze żyć. Pomyśl , może dla smobójców śmierć i przejście na drugi Plan Bytu nie jest wcale lepszy , a tylko gorszy.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

chcę się zabić

przez Arhol 28 gru 2013, 14:30
Witamy kolegę.
Owszem,żywot to nie je bajka,niejednokrotnie nie jest łatwo,ale z większości gówien da się wyjść.

Próbował iść na psychoterapie,do psychiatry i innych?
Jeśli nie,to pierw odwiedzić znachorów, i zobaczyć co powiedzą.

Nie ma potrzeby by ot tak umierać,pierw spróbuj się ratować,ewentualnie napisz też co więcej o sobie,może coś ktoś poradzi.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chcę się zabić

przez libertynka 28 gru 2013, 14:32
spokojnie, przecież ten chujowy 13 rok już się kończy, następny będzie lepszy
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

chcę się zabić

przez Kalebx3 28 gru 2013, 14:39
13 rok już się kończy, następny będzie lepszy

dla mnie nie hu-jowy . Jest w nim Trójka . Kupiłem auto i zrobiłem prawo jazdy , to konkret i przeżyłem ten rok , a to już dużo , bardzo dużo .
,,, oby następny był dużoooo lepszy ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

chcę się zabić

przez vader 28 gru 2013, 14:44
Dzięki za odpowiedzi:)
Właściwie to nie jest tak, ze chcę się zabić bo mam taki kaprys czy zachciankę, tylko nie mam juz innego wyjścia...Ostatnio choruję i boję się, ze będzie gorzej, a cierpieć dalej nie chcę...

chcę się zabić

przez kokos7 28 gru 2013, 15:37
vader, zaufaj Chrystusowi, idź do specjalistów

chcę się zabić

przez niosaca_radosc 29 gru 2013, 00:14
vader, zawsze jest inne wyjście. A umrzeć i tak jeszcze umrzesz, mogę Ci to zagwarantować, i naprawdę nie ma sensu tego przyśpieszać.
Piszesz, że nie chcesz już cierpieć, że nie masz innego wyjścia. Napisz coś więcej - spojrzenie na problem z innej perspektywy może bardzo pomóc.
No i specjaliści. Korzystasz z ich pomocy?
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

chcę się zabić

przez comatom 29 gru 2013, 00:34
Ja niestety tez nie mam odwagi i trwam...mając nadzieję na zmianę :oops:
comatom

chcę się zabić

przez violet_hair_ 29 gru 2013, 00:57
comatom napisał(a):Ja niestety tez nie mam odwagi i trwam...mając nadzieję na zmianę :oops:

Witam w klubie "tchórzy" :)

vader napisał(a):Dzięki za odpowiedzi:)
Właściwie to nie jest tak, ze chcę się zabić bo mam taki kaprys czy zachciankę, tylko nie mam juz innego wyjścia...Ostatnio choruję i boję się, ze będzie gorzej, a cierpieć dalej nie chcę...

Na co chorujesz jeśli można wiedzieć? Napisz coś więcej o sobie...
violet_hair_*4w5*INFJ*

chcę się zabić

przez comatom 29 gru 2013, 00:59
violet_hair_, :P
comatom

chcę się zabić

przez vifi 29 gru 2013, 01:45
vader, A w jaki sposób się leczysz? Nerwica hipochondryczna sama raczej nie minie. Wiem że te myśli to nie jest twój kaprys.
Bierzesz jakieś leki? Do psychiatry możesz przyjść bez skierowania, zwłaszcza przy myślach samobójczych. Lęk przed cierpieniem czasami bywa bardziej nieznośny niż samo cierpienie. Przeżywaj na raz tylko bieżące cierpienie (a nie przewidywane), lecz się i nie martw za bardzo o przyszłość.

chcę się zabić

przez blue_girl 08 sty 2014, 16:00
vader ja juz miałam wszytskie choroby w nerwicy hipochondycznej i jak widzisz żyję :)
Więcej! Nie jestem na nic chora, jestem zdrowa jak koń.
Nic nie trwa wiecznie, te obawy miną, kiedys będziesz się z nich śmiał.
Masz depresję i koniecznie idź do lekarza, pogadaj z kimś i pisz do nas czego się boisz śmiało.
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę. Ale to nic nie zmieni.

chcę się zabić

przez olan 08 sty 2014, 16:52
Witam...VADER....Mam nadzieję że jeszcze walczysz .... Skoro tak masz dość zycia, to pewnie strasznie cierpisz ....Myśle ze coś złego przezyłeś w swoim życiu , hipochondria to tylko objaw organizmu ,taka ochrona.Pewnie woła on o pomoc...Nie podejmuj pochopnie decyzji , coś tu poradzimy.Nie martw się ...Pomyśl ,jak bliscy by przezywali Twoje ,,odejście,, . Przecież Cię kochają.Nie maja pojęcie co się z Tobą dzieje ...Gdyby wiedzieli zrobili by wszystko żeby Ci pomóc...Życie jest najwyższą wartością ,. Wiem że jesteś dobrym człowiekiem, masz wielkie możliwości..Wiele dobrego Cię w życiu czeka ...Tylko spokojnie wyjdziesz z tego ...Masz wyjście , będziesz zdrowy ,tylko trzeba trochę powalczyć ....Jesli chcesz ..pomogę ... ,,,, ..... Bóg stworzył Cię z Miłości , i dla Miłości ....która jest najpiękniejsza ...Teraz kochaja Cię rodzice ...kiedyś znajdiesz kogoś, kto Pokocha Cie takim jakim Jesteś ,zakceptuje..Będzie sie cieszyć z Twojej obecności....A Ty będziesz szczęsliwy,...i tego Ci życzę ....Tak sie stanie ...tylko cierpliwości...Pamie taj Jestes potrzebny ....tu i teraz...Kto wie ile bogactwa jest w Twoim sercu ..i ile możesz innym dać...Jestem pewna że tak jest ...Pozdrawiam...

Sortuj wg