Salut czyli cześć !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Salut czyli cześć !

przez carlosbueno 31 gru 2013, 20:43
Nigdy nie byłem w Szwajcarii, ale pewien Nigeryjczyk który parę lat tam mieszkał mówił mi że to państwo policyjne i nie ma tam wolności i bardziej podoba mu się w Anglii mimo że zarobki gorsze. Joanna3012, A ja myślałem że Polacy tam tylko pracują jako pracownicy fizyczny albo przy opiece a tu widzę że niektórzy mają "lepszą" pracę ja zawsze jak pracowałem za granicą to miałem najgorsze i najmniej płatne prace takie których żadni tubylcy nie brali, no ale ja ani języka ani kwalifikacji nie mam.
Największy Forumowy Maruda

Salut czyli cześć !

przez Joanna3012 01 sty 2014, 12:40
carlosbueno: naucz się języka i podnieś kwalifikacje! Poza tym, jedno i drugie to rzecz względna. Ja języków super nie znam, ale się dogaduję; tylko po szkole średniej ale z własnym biznesem w ciekawej branży. Moja lista rzeczy do ogarnięcia (nauczenia się) rośnie praktycznie codziennie. Grunt to rzeczywiście coś robić. Teraz priorytetem dla mnie jest stabilizacja emocjonalna i finansowa. Czas najwyższy dla mnie dorosnąć, wziąć odpowiedzialność za swoje życie. A języki podszkolę później :angel:

Sortuj wg