świąteczna gorycz

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

świąteczna gorycz

przez nynu28 29 gru 2013, 20:38
Witaj Serdecznie :) tule mocno
Nie wiem co się zemną stało ,co lub kto tak nagle mnie zmienił !?
Brakuje ci Wsparcia rozmowy? jestem dla Ciebie!

Nerwica lękowa-zaburzenia somatyczne/wychodzenie z ciała/lustro odbicie

facebook/Paranormal-Activ-Forum-Wsparcie-Choroby-Psychiczne-czy-dar

świąteczna gorycz

przez olan 30 gru 2013, 16:45
Witaj ..... Czego nie chcesz być zbyt blisko....Mam wrazenie że Siebie prawdziwej ....Ależ nie bój sie jesteś dobra ...wrazliwa , i mądra ...Wiem po tym co piszesz ...Nie cofasz sie , wiele juz wiesz i sie zmieniasz ... ,a że wracasz i ..przód i tył .To nic ,spokojnie ,poradzisz sobie .Nie jesteś sama...Pracy wewnętrznej nie widać , ale spokojnie ...bedzie dobrze.Co to za emocje nie do powiedzenia ,tu wyjęcia z własnego wnętrza/ cyt. do wyrzygania/.Trzeba powiedzieć.Obejrzeć to wszystko w świetle dziennym.Będzie wtedy mniej bolesne ,mniejsze ,łatwiejsze ..Wszystko w Tobie jest do ułożenia , wyciszenia , uspokojenia ...Jesli ktoś Cie nie akceptuje , to dla tego ze nie rozumie .Może nie rozmawiacie szczerze.Trzeba powiedziec...przykro mi ze mi tak powiedziano...,bolało mnie to i to.....Wtedy będzie inaczej .Czasem ludzie nie zdają sobie sprawy ,że kogoś ranią ...i jak bardzo . Nie wszyscy są wrażliwi ,...pozdrawiam .../ nie samo zło jest wokół nas, ani Ty nie jesteś zła.../

świąteczna gorycz

przez lukk79 31 gru 2013, 21:19
dla mnie też nie ma tu chaosu,
pewnie, że jak się chce to ogarnąć to jest chaos ale po prostu czytając wszystko jest jasne. znaczy nie wiem jak pomóc ale mam podobnie.
Pierwszy Romantyk Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

świąteczna gorycz

przez bogna1 03 sty 2014, 14:24
Kurcze, jak ja to rozumiem...

świąteczna gorycz

przez Sorrow 03 sty 2014, 15:30
niestety napisał(a):Czuję się mało realna. Odłączona od świata. Samotnie wypełniająca się codziennymi zdarzeniami. Trzeba zapełnić się, doszczętnie zapchać się, emocjami, zdarzeniami, ludźmi, sytuacjami, myślami, aż do momentu kiedy będą się przelewać. Móc je wyrzygać i „spokojnie” na nowo dokonywać codziennego rytuału stworzenia. Jednak ciągle pozostaje coś na dnie żołądka. Emocje niedowyrzygania, kwaśne i boleśnie odbijające się każdego ranka. Nawet realne bordowobure ślady na rękach nie pozwalają poczuć się bardziej „jakaś”, bardziej „konkretna”, żywa. Skoro jeszcze płynie we mnie krew, to znaczy, że żyję. Czy aby na pewno? Może moje życie jest jak te rany?Ukrywana, pod plastrami, kolorowymi bransoletkami, przyklejonymi do twarzy fałszywie żałosnymi uśmiechami, prawda o nie akceptacji, szukaniu wciąż nowych granic, a może tylko fanaberie znudzonej, niezbyt mądrej panienki. Kogo Ty tak nienawidzisz, co? Czego Ty się tak boisz? Czego Ty, cholerna dziewczynko, od nas wszystkich chcesz? Zastanów się nad sobą.
Zgasła już pierwsza gwiazdka. Aniusiu, co dostałaś od Świętego Mikołaja? Garść frustracji, wiadro smutku, przypalone pierogi, żal do siebie, poczucie osamotnienia w domu pełnym ludzi, plamy z barszczu lub krwi na białym obrusie, sztuczne uśmiechy, zaplątane myśli.
Martwa, krwawiąca powłoka ludzka. Pozbawiona wnętrza, żałosna, nieznośna.

Może tych ludzi jest za dużo na raz?

świąteczna gorycz

przez niestety 04 sty 2014, 22:20
Ludzi wiecznie za dużo. Stąd przeładowanie. A kiedy ich brak - to lęk przed samotnością.

-- 26 lut 2014, 22:58 --

pieprzona kretynka/

Sortuj wg