Wołanie o pomoc !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Wołanie o pomoc !

przez vifi 20 gru 2013, 22:39
turkaweczka19, nie wiem czy tak jest u Ciebie, ale takie zachowanie może być próbą, paradoksalnie, przykrycia lęku przed dezaprobatą innych ludzi. Szybkie wchodzenie w bliskie relacje, "otwieranie się". Jeśli to by było trafne, to u podstawy takiego zachowania prawdopodobnie stoi lęk i brak pewności siebie. Zdrowe jest podejście które patrzy realistycznie na ludzi z zewnątrz i zachowuje pewien dystans dla nowo poznanych osób. U Ciebie pierwszą sprawą są emocje, które jakoś nakłaniają Cię do takiego właśnie zachowania, a drugą to że przez ileś tam lat to zachowanie się utrwaliło, czyli jego zmiana też wymagałaby trochę czasu i pracy nad sobą.
Myślę też że to oprócz jakiś problemów świadczy też o twojej głębokiej uczuciowości, którą trzeba jednak dobrze pokierować.

Wołanie o pomoc !

przez turkaweczka19 20 gru 2013, 23:54
może i jestem uczciwa i otwarta ale cóż z tego jezeli tak czy tak po tyłku dostaje :)

Wołanie o pomoc !

przez piterotr 21 gru 2013, 00:42
Tu mi sie nasuwa stare mądre powiedzenie. "Jak masz miekkie serce to musisz miec twarda dupe"
Mnie sie to też dosyc dotyczy niestety xd
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wołanie o pomoc !

przez turkaweczka19 21 gru 2013, 00:55
"Jak masz miekkie serce to musisz miec twarda dupe"

trochu koscista jest :)
ale tak na serio to moze i ten tyłek i to serce mam za bardzo miękkie :(

Wołanie o pomoc !

przez piterotr 21 gru 2013, 00:58
turkaweczka19 napisał(a):"Jak masz miekkie serce to musisz miec twarda dupe"

trochu koscista jest :)

Haha. Przynajmniej w tym wszystkim masz poczucie humoru widze :) No i to jest właśnie najgorsze :) Trzeba nad tym popracować ;)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Wołanie o pomoc !

przez turkaweczka19 21 gru 2013, 01:09
Haha. Przynajmniej w tym wszystkim masz poczucie humoru widze :) No i to jest właśnie najgorsze :) Trzeba nad tym popracować ;)

trzeba czasu zeby sie zmienic na lepsze , z dnia na dzien nic przyjdzie ....
po pracowac moge ale nawet nie wiem jak. nie wiem od czego zacząć jak sie za to zabrać. po prostu nic nie wiem pustka we mnie siedzi nic wiecej :(

Wołanie o pomoc !

przez piterotr 21 gru 2013, 01:34
Ja mam tak samo, dlatego zapisalem sie do psychoterapeuty. A ty korzystasz z takiego typu pomocy? ;)

Wołanie o pomoc !

przez turkaweczka19 21 gru 2013, 10:06
A ty korzystasz z takiego typu pomocy? ;)[/quote]

nie nigdy nie korzystałam :)

Sortuj wg