Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ehmmm ja też chciałam się przywitać...


Niekochanaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm wiesz adamus? Tak szczerze mówiąc, to wczoraj pierwszy raz od tygodnia wyszłam z domu[poza codziennym półtorej godzinnym wypadem do "służby zdrowia"]. I nie dlatego, że "chciałam". Zabrakło mi fajek a nikt z domowników nie chciał mi kupić zapasu na cały tydzień. Przesypiam prawie pół dnia. Znalazłam to forum po tym, jak zaczęłam się izolować w domu. Na początku było w porządku, chciałam nawet napisać o swoim problemie. Wiem, że pomogło by mi to, bo przecież tutaj każdy ma/miał podobny. W weekend, znowu poczułam się kiepsko... "straciłam chęć" napisania tego wszystkiego co mnie gryzie. Może przeraziłam się, że to co mówią ludzie o mnie, to prawda? I że jak napiszę to się tego dowiem...? Hmmmm sorki bredzę...

Hmmm co to znaczy "otworzyć się na świat..."? Bo ja nie wiem w jakim sensie to napisałeś...

Cieszę się, że Tobie udało się wyjść z problemów... Ale ze mną, to naprawdę bardzo skomplikowana sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz wydostac sie z tej choroby musisz kazdego dnia starac sie przezwzciezac strach przed swiatem. Na poczatek jakis maly spacerek potem jest coraz latwiej i nie patrz na ludzi i to co mowia o tobie to wynika z ich niewiedzy i prostoty. Badz silna, niepoddawaj sie i pokaz na co cie stac. Ja przeszedlem podobna droge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowa..

Szczerze mówiąc nie wiem,czy mam nerwicę. Nie mam diagnozy. Nie byłam ani u psychologa, ani u neurologa...

Nie radzę sobie ze sobą, swoimi objawami.

Może to forum pozwoli mi spojrzeć wgłąb siebie, poznać przyczyny, odnaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×