:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez kolekcjoner snów 14 gru 2013, 02:54
Ale po co liczysz skoro jak stwierdziłaś masz niedowagę? Tego raczej nie da się wytłumaczyć inaczej niż obsesja niestety i z tym warto się udać do specjalisty.

Nie widzisz w tym bezsensu. Się głodzisz w ciągu tygodnia by potem po kryjomu się objadać. Moim zdaniem powinnaś jesć bardziej kaloryczne posiłki i nie odmawiać sobie za wiele. Bo takei objadanie się najgorzej Ci szkodzi. Po co taki sztuczny rygor?

Oni nie stworzyli, Ty to zrobiłaś. I sama się utwierdzasz w tym co oni myślą. Widać po tym niskie poczucie wartości. Nie wierzysz w siebie, dlatego odsuwasz siebie na dalszy plan. A można na każdy temat porozmawiać. Nawet z księżyca. Bo nie chodzi o czym mówisz, tylko w jaki sposób. Czy jesteś w tym swobodna czy nie.
kolekcjoner snów

przez k669 14 gru 2013, 02:59
Nortt, dzięki, zawsze to jakiś plus :D

kolekcjoner snów, wiem, masz rację. i tak już dużo sobie uświadomiłam pisząc to wszystko. dzięki wielkie za uwagę, naprawdę poprawiłeś mi humor :)

jednak to nie taki głupi pomysł z tym forum...

przez kolekcjoner snów 14 gru 2013, 03:01
k669, spoko ;) Ale po rozmowie upewniłem się, że jednak pewnych rzeczy nie wkręcasz sobie i masz problemy z którymi warto pójść do psychologa.
kolekcjoner snów

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nortt 14 gru 2013, 03:08
Albo pójść po jakiś alkohol, taniej wyjdzie 8)
Nortt

przez k669 14 gru 2013, 03:09
wiem, zdaję sobie sprawę z tego, że pewne rzeczy zaszły za daleko i stały się poważnym problemem.
staram się sobie sama pomagać, tłumaczyć sobie pewne sprawy i czasem mi to wychodzi, bo jestem w stanie zaobserwować efekty poprawy nastroju czy pozytywnego nastawienia ale nie jestem pewna czy to aby nie jest złudne i tak naprawdę tylko specjalista jest w stanie mnie doprowadzić do porządku. w każdym razie po tej rozmowie głęboko przemyślę kwestię psychologa, może faktycznie warto to zrobić dla własnego dobra.

Nortt, tę metodę już sprawdzałam. nie działa ;D

przez kolekcjoner snów 14 gru 2013, 03:12
Myślę, że z tym sama sobie nie poradzić, więc zalecam ;)
kolekcjoner snów

przez k669 14 gru 2013, 03:20
niby niskie poczucie wartości a jednak przeceniam swoje możliwości :D
no dobra, szukam psychologa.

przez kolekcjoner snów 14 gru 2013, 03:20
;)
kolekcjoner snów

Sortuj wg