Witam wszystkich!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich!

przez desperacja90 11 gru 2013, 17:41
Odkryłem te forum przypadkiem niestety trochę za późno - dzięki nerwicy i depresji straciłem najlepsze lata życia. :nono:
Moja nerwica, no cóż nie wiem czy to nerwica - nie lubię przebywać z ludźmi i zawsze wole siedzieć sam - tak czuje się najlepiej niestety do czasu.. Większość ludzi mająca problemy z depresja i nerwicami ma również inne problemy typu nadwaga. Ja jestem normalny i widząc mnie anonimowo nikt by nie pomyślał ze jestem.. samotny?
Dokończę swój wywód jak wrócę z uczelni. Pozdrawiam.
Przygotowuje.. dekoracje wnętrz... i tym żyje.. w wolnym czasie walczę z depresja :-(

Witam wszystkich!

przez Depakiniarz 11 gru 2013, 17:43
Witaj:)

Witam wszystkich!

przez comatom 11 gru 2013, 17:55
Witaj chłopie
comatom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam wszystkich!

przez violet_hair_ 11 gru 2013, 17:56
Hej desperacja90 :)
Hmm skoro chodzisz na uczelnie to masz powody do dumy! Ja zaprzepaściłam dwa kierunki przez swoje stany:(
violet_hair_*4w5*INFJ*

Witam wszystkich!

przez EmInQu 11 gru 2013, 18:06
Witaj na forum :D
desperacja90 napisał(a):nie lubię przebywać z ludźmi i zawsze wole siedzieć sam - tak czuje się najlepiej niestety do czasu.
To zawsze, czy do czasu? Ja również nie lubię przebywać z ludźmi, bo raczej nic szczerego nie mają mi do zaoferowania. W zderzeniu z rzeczywistością każdy patrzy tylko na swoje życie , swoje problemy i swoje marzenia .
Większość ludzi mająca problemy z depresja i nerwicami ma również inne problemy typu nadwaga.
Ludzie będący w głębokiej depresji właśnie często mają niedowagę, bo nie widzą sensu w niczym(nawet w spożywaniu pokarmów).
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Witam wszystkich!

przez Aga96 11 gru 2013, 22:19
Hej;)

Witam wszystkich!

przez alutka1334 11 gru 2013, 23:37
desperacja90 jak ja Cię dobrze rozumiem... Siedzę w swoim pokoju i ciągle mam świadomość, że marnuje swoje najpiękniejsze lata życie. Niestety nie potrafię nic zrobić, aby temu zapobiec. Bóle somatyczne mnie niszczą, a pojawiają się na jakąkolwiek myśl przebywania wśród ludzi. Jazda autobusem, zakupy to coś bardzo trudnego, na studiach musiałam wziąć urlop dziekański. Jak są organizowane przyjęcia rodzinne u mnie w domu to zawsze wychodzę i siedzę w innym pomieszczeniu sama. Wtedy czuję się bezpiecznie. Również wyglądam normalnie i niestety spotykam się z opinią, że zachowuję się jak dama co wcale mi nie pomaga. Nie potrafię śmiać się z czyichś żartów i przeważnie odmawiam na zaproszenia. Zero życia towarzyskiego to brak znajomych, brak przyjaciół. Pustka. Nie jesteś sam i trzeba wierzyć, że jeszcze uśmiechnie się do nas słońce:)
alutka1334

Witam wszystkich!

przez violet_hair_ 11 gru 2013, 23:43
alutka1334 napisał(a):Wtedy czuję się bezpiecznie.

Mam podobne odczucia. Kiedy jestem w domu u siebie w pokoju to jest wszystko ok. Jak tylko gdzieś pójdę do kogoś, jadę autobusem, stoję w sklepie to zawsze mnie paraliżuje jakiś dziwny lęk i zaczynam panikować. Tzn. że nie czujemy się w tych miejscach bezpiecznie...tylko jak to zmienić? Bo w końcu życie nas zmusza do pewnych miejsc i czynności...
violet_hair_*4w5*INFJ*

Witam wszystkich!

przez alutka1334 11 gru 2013, 23:56
violet_hair_ nie wiem jak to zmienić :( a przez strach nad którym jednak nie można zapanować człowiek zaczyna mieć do siebie wstręt
alutka1334

Witam wszystkich!

przez Zalatana23 12 gru 2013, 00:13
desperacja90 witaj!
Nikt z nas nie ma tego wypisanego na czole i patrząc na innych wokół siebie też byś nie pomyślał, że są skrzywdzeni,samotni, chorzy.
Zerknij na wątek Ludzie z Forum ;-)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Sortuj wg