chce umrzeć!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

chce umrzeć!

przez nusia5559 26 lis 2013, 17:26
Siemak jestem tu nowa mam nadzieje ze ktoś odpowie. zakochałam sie 4 lata temu powiedziałam mu co czuje ... nie mam z nim kontaktu od 3 lat i dalej za nim szlaleje, jego oczy uśmiech zapach wszystko w nim kocham. chociaż nawet nie byliśmy razem . Próbowałam wejść w coś innego ale nic z tego nie wychodzi. Po nocach śnije mi sie że mnie nienawidzi, odtrąca. Moje serce dusza rozum wszysko chce z nim być, ale on jest zajęty zaręczony. ma mnie gdzieś. A ja zrozumiałam ze nie mam prawa niszczyć jego szczęścia wiec odsunełam sie w cień. próbowałam już wszystkiego żeby zapomnieć... jeśli nie moge z nim być moje życie nie ma sensu.

chce umrzeć!

przez EmInQu 26 lis 2013, 17:31
Witaj. :D Ile czasu z nim osobiście spędziłaś zanim się zakochałaś?
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

chce umrzeć!

przez nusia5559 26 lis 2013, 17:51
EmInQu napisał(a):Witaj. :D Ile czasu z nim osobiście spędziłaś zanim się zakochałaś?

to było jeszcze w zawodówce cała 1klasa. Często przesiadywaliśmy razem na przerwach gadając wygłupiając sie, potem jak ja chodziłam do drugiej to on skończył szkołe jeszcze kilka razy sie widzieliśmy. o mało nie zawaliłam egzaminów przez niego szkoła przestała sie liczyć. Tak mi zostało do teraz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chce umrzeć!

przez Po prostu maciek 26 lis 2013, 17:56
nusia5559 napisał(a):Siemak jestem tu nowa mam nadzieje ze ktoś odpowie. zakochałam sie 4 lata temu powiedziałam mu co czuje ... nie mam z nim kontaktu od 3 lat i dalej za nim szlaleje, jego oczy uśmiech zapach wszystko w nim kocham. chociaż nawet nie byliśmy razem . Próbowałam wejść w coś innego ale nic z tego nie wychodzi. Po nocach śnije mi sie że mnie nienawidzi, odtrąca. Moje serce dusza rozum wszysko chce z nim być, ale on jest zajęty zaręczony. ma mnie gdzieś. A ja zrozumiałam ze nie mam prawa niszczyć jego szczęścia wiec odsunełam sie w cień. próbowałam już wszystkiego żeby zapomnieć... jeśli nie moge z nim być moje życie nie ma sensu.

Skad ja to znam. przezylem cos podobnego. Na zabój zakochałem sie w dziewczynie 5 lat temu i do dzisiaj o niej mysle. Takim uczuciem nie pałałem nawet do dziewczyn z ktorymi byłem w zwiazkach. No ale to jest własnie miłoś, przewaznie nieodwzajemniona, trzeba to przebolec :D
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

chce umrzeć!

przez nusia5559 26 lis 2013, 18:00
Po prostu maciek napisał(a):
nusia5559 napisał(a):Siemak jestem tu nowa mam nadzieje ze ktoś odpowie. zakochałam sie 4 lata temu powiedziałam mu co czuje ... nie mam z nim kontaktu od 3 lat i dalej za nim szlaleje, jego oczy uśmiech zapach wszystko w nim kocham. chociaż nawet nie byliśmy razem . Próbowałam wejść w coś innego ale nic z tego nie wychodzi. Po nocach śnije mi sie że mnie nienawidzi, odtrąca. Moje serce dusza rozum wszysko chce z nim być, ale on jest zajęty zaręczony. ma mnie gdzieś. A ja zrozumiałam ze nie mam prawa niszczyć jego szczęścia wiec odsunełam sie w cień. próbowałam już wszystkiego żeby zapomnieć... jeśli nie moge z nim być moje życie nie ma sensu.

Skad ja to znam. przezylem cos podobnego. Na zabój zakochałem sie w dziewczynie 5 lat temu i do dzisiaj o niej mysle. Takim uczuciem nie pałałem nawet do dziewczyn z ktorymi byłem w zwiazkach. No ale to jest własnie miłoś, przewaznie nieodwzajemniona, trzeba to przebolec :D

Tylko ile można? co jakiś czas jest lepiej a potem wszystko wraca z podwójną siła. tylo ja już nie mam siły z tym walczyć nachodzą mnie głupie myśli., chce zeby sie odezwał napisał, cokolwiek.

chce umrzeć!

przez Po prostu maciek 26 lis 2013, 18:02
Heh. Jeśli to było prawdziwe to nigdy nie przejdzie. Zawsze bedzie sie pamietało. Ale jest tez dobra strona. Mozna sie do tego przyzwyczaic i sobie odpuscic. Docenic to co sie czuło, co sie miało. Pamietac tylko to co dobre a nie co zle.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

chce umrzeć!

przez metka00 30 lis 2013, 17:44
Po prostu maciek napisał(a):Heh. Jeśli to było prawdziwe to nigdy nie przejdzie. Zawsze bedzie sie pamietało. Ale jest tez dobra strona. Mozna sie do tego przyzwyczaic i sobie odpuscic. Docenic to co sie czuło, co sie miało. Pamietac tylko to co dobre a nie co zle.

dokladnie tak naprawde chyba kazdy kiedyś miał taka sytuacje. Tez kiedys sie zakochałem i wciąż ja kocham pomimo ze juz ta symboliczna ksiazka juz dawno na wysokiej połce:) Trzeba zyc dalej i liczyc ze spotka sie kogoś do kogo poczuje sie coś zblizonego:)
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

chce umrzeć!

przez comatom 30 lis 2013, 21:22
Tez mi sie odechcialo zyc....co z tego skoro jestem pieprzonym tchorzem...i nie potrafię ...
I muszę sie męczyć z sobą i ludźmi którzy mnie oszukali i wykorzystali ....
Popieprzone to wszystko
comatom

Sortuj wg