Proszę bardzo odpiszcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Proszę bardzo odpiszcie

przez Ner4ab4 22 lis 2013, 23:46
Witam
Jestem nowy na tym forum lecz często tu zaglądam. Leczę od kilku lat nerwicę natręctw ale oprócz myślowych zmagań dokuczają mi też różne bóle i właśnie chciałem zapytać czy ktoś też ma bardzo mocne ściskanie pieczenie brzucha takie uczucie trwa cały dzień ustępuje tylko kiedy idę spać i jestem odprężony. Ból ten jest na tyle uciążliwy że myślę tylko o nim nakręcam się przez cały dzień i wpadam w panikę czy dam radę. Jeśli ktoś ma podobne bóle proszę napisać jak to u was jest czy też was tak piecze strasznie brzuch. pozdrawiam wszystkich

Proszę bardzo odpiszcie

przez para 23 lis 2013, 00:13
Dlaczego jeszcze raz zaczynasz ten sam temat ?? Wczoraj ci odpisalam,ze tez miewam dziwne bole brzucha. To typowe objawy nerwicy, nie masz tam w brzuchu choroby tylko w glowie. To sie nazywa somatyzacja fachowo

-- 22 lis 2013, 23:14 --

Dlaczego jeszcze raz zaczynasz ten sam temat ?? Wczoraj ci odpisalam,ze tez miewam dziwne bole brzucha. To typowe objawy nerwicy, nie masz tam w brzuchu choroby tylko w glowie. To sie nazywa somatyzacja fachowo

Proszę bardzo odpiszcie

przez wysłowiona 23 lis 2013, 00:24
Jeśli przy odprężeniu jest dobrze, to po spróbuj jogi lub medytacji, wróć tu za parę dni i napisz, czy działa ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Proszę bardzo odpiszcie

przez Ner4ab4 23 lis 2013, 18:00
Witam
czy wam coś pomaga na te ściskanie pieczenie brzucha czy bierzecie jakieś leki jak znosicie taki ból bo mnie trzyma cały dzień tylko jak śpię to nic nie boli do tego boli mnie kręgosłup i piecze serce

-- 23 lis 2013, 17:12 --

Jak sobie z tym radzić panikuje z tym bólem brzucha że mi się coś stanie czy dam radę z tym bólem. Zastanawiam się czy to aby nerwica miałem robione badania gastrologiczne czysto .

Sortuj wg