bóle nerwicowe kto tak ma

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Ner4ab4 21 lis 2013, 00:18
Witam
Jestem nowy na tym forum lecz często tu zaglądam. Leczę od kilku lat nerwicę natręctw ale oprócz myślowych zmagań dokuczają mi też różne bóle i właśnie chciałem zapytać czy ktoś też ma bardzo mocne ściskanie pieczenie brzucha takie uczucie trwa cały dzień ustępuje tylko kiedy idę spać i jestem odprężony. Ból ten jest na tyle uciążliwy że myślę tylko o nim nakręcam się przez cały dzień i wpadam w panikę czy dam radę. Jeśli ktoś ma podobne bóle proszę napisać jak to u was jest czy też was tak piecze strasznie brzuch. pozdrawiam wszystkich

przez deader 21 lis 2013, 00:49
Ja generalnie nie jestem ponoć nerwicowcem (nic takiego przynajmniej mi psychiatra nie zdiagnozowała) ale samo uczucie znam. Przy silnym stresie, takim naprawdę, naprawdę solidnym - mam wrażenie że zwymiotuję. Druga rzecz - przez lata każda wizyta w stolicy dłuższa niż pół godziny wywoływała wkurzający ból głowy. To musiało być bezwzględnie powiązane z tym hałasem, pędem i resztą warszawskich atrakcji, które mnie przytłaczały - od kiedy przed podróżą wszamię jakieś benzo, bólu głowy nie doświadczam. Całe szczęście że bywam może ze cztery razy w roku lub mniej ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg